Hudba

Zveřejněno dne 30. 5. 2019
8. sezona Bacha na Mozarta! právě v prodeji
Když klasiku, tak léty ověřenou, neboť ta je sázkou na jistotu. Když léty ověřenou, tak 1. jakosti a provedenou na dobové nástroje. Hned 8 kouzelných večerů nabízí v cyklu Bacha na Mozarta! orchestr, sbor a sólisté Czech Ensemble Baroque pod vedením charismatického Romana Válka.



Světová premiéra i známý klasicistní "hit", Mozartovo Requiem. Mystika i barokní módní přehlídka. Oblíbené předvánoční naladění v "brněnském Musikverein" i Stabat Mater třikrát jinak. Čistě vokální koncert a zakončení s Bachem, nej… skladatelem baroka. To je ve zkratce 8. sezona tohoto oblíbeného brněnského cyklu barokní a klasicistní hudby, který sice začíná až 18. září, ale již nyní je v prodeji za výhodné vstupné. Abonentku na 8 koncertů můžete pořídit již za 750 Kč.

Pozoruhodná jsou místa, kde se koncerty konají (Besední dům, kostel sv. Michala, katedrála sv. Petra a Pavla) i to, že vás jimi provedou mistři Bach a Mozart, kteří vše pohotově glosují. A pozor – v 8. sezoně přijde dokonce paní Bachová a povypráví o soužití s mistrem!

Bacha na Mozarta! 2019
Brno
18. září 2019 – 16. června 2020
www.bachanamozarta.cz

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Michael Třeštík
Umění vnímat umění pro děti a rodiče
Motto
Kniha je určena těm, kteří si chtějí s dětmi povídat o výtvarném umění. Naučit je dívat se na obrazy a sochy bezprostředně, bez přehnaného respektu i strachu z neporozumění. Aby si z každého setkání s výtvarným dílem dítě odneslo to, co si odnést může a dovede. Není důležité, aby hned vědělo, kdo a kdy daný obraz namaloval, je důležité, aby vědělo, proč je třeba zvláštně rozmazaný. Kniha je průpravou ke zdravému vztahu k umění.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+