Hudba

Zveřejněno dne 15. 7. 2019
Sázavafest 2019
Sázavafest je multikulturní a multižánrový hudební festival, konající se již po několikáté v malebném zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Letos se uskuteční už jeho 19. ročník.Festival nabídne interprety ze zahraniční i české scény. Sázavafest je dnes již nezastupitelnou součástí kulturního dění, které prezentují open air festivaly. Zaměřujeme se na všechny věkové kategorie, ať už na rodiny s dětmi prostřednictvím Family Fun Zóny, tak i na starší generace díky vystoupením kapel jim nejbližším. Největší zastoupení má však střední kategorie.

Festival je dostupný i pro sociálně a zdravotně znevýhodněné skupiny. Největší trend posledních ročníků je umístění festivalu v zámeckém lesoparku, kde se návštěvníci mohou posadit na trávu a v případě velkých veder jsou schováni ve stínu pod stromy.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na skvělou hudbu, ale také na vynikající jídlo a pití.

Aktuální informace naleznete na www.sazavafest.cz nebo na facebookových stránkách Sázavafest (CZE) official.

Sázavafest 2019
Zámecký lesopark ve Světlé nad Sázavou
25. - 27. července 2019
www.sazavafest.cz 

Redakce
Článek otištěn v Menu 01/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Michael Třeštík
Umění vnímat umění pro děti a rodiče
Motto
Kniha je určena těm, kteří si chtějí s dětmi povídat o výtvarném umění. Naučit je dívat se na obrazy a sochy bezprostředně, bez přehnaného respektu i strachu z neporozumění. Aby si z každého setkání s výtvarným dílem dítě odneslo to, co si odnést může a dovede. Není důležité, aby hned vědělo, kdo a kdy daný obraz namaloval, je důležité, aby vědělo, proč je třeba zvláštně rozmazaný. Kniha je průpravou ke zdravému vztahu k umění.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+