Time out

Zveřejněno dne 5. 6. 2019
Znojmo v pohybu láká na společné sportování
Festival Znojmo v pohybu je akce, kterou si užijí lidé všech věkových kategorií. Hlavním bodem programu je závod rodinných družstev v modifikovaném orientačním běhu s překážkami a úkoly. Festivalová část nabídne soutěže, sportovní workshopy, talk shows, hudební i taneční vystoupení a možnost vyzkoušet si nejrůznější pohybové aktivity.Nový festival Znojmo v pohybu se koná 15. června 2019 v areálu Načeratického kopce. Sportovně-zábavní akci si užijí lidé všech věkových kategorií. Hlavním bodem jednodenní akce je závod družstev v modifikovaném orientačním běhu. Na trati dlouhé 5,5 kilometrů čeká na závodníky několik záludných překážek, které otestují jak jejich dovednosti a znalosti, tak schopnost spolupracovat jako tým. Účastníci budou střílet ze vzduchovky, společně překonávat překážky od Wild Monkey a čekají je také vědomostní soutěže. Závodí se v rodinných týmech.

"Chceme ukázat v Česku méně tradiční sporty, podpořit v dětech, ale i v dospělých týmového ducha a schopnost táhnout v rodině za jeden provaz. Hlavní myšlenkou je to, aby rodiče a děti sportovali dohromady, odnesli si z festivalu společný zážitek a brali sport jako zábavu," zmiňuje hlavní poslání festivalu organizátor akce Tomáš Winkler.

V rámci festivalu si návštěvníci vyzkoušejí nejrůznější pohybové aktivity: bojové sporty, americký fotbal, gymnastiku, střelbu, atletiku, zorbing a mnoho dalšího. Na programu jsou ukázky jednotlivých sportů, taneční vystoupení, sportovní a motivační talk shows, soutěže, workshopy a vystoupení hudebních interpretů.

Znojmo v pohybu 2019
Načeratický kopec u obce Oblekovice (Znojmo)
15. června 2019, od 9.00 do 20.00
www.znojmovpohybu.cz

Redakce
Článek otištěn v Kult 06/19
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Radomír Socha
Houbaříme od jara do zimy
Brázda
Kniha zahrnuje hlavně ty rostoucí druhy hub, které by se měli nováčci v houbaření naučit dobře znát a tak bezpečně rozlišit chutné jedlé houby od jejich jedovatých dvojníků. Druhy hub jsou v knize seřazeny podle doby jejich růstu, takže se houbaři seznámí s následností jejich výskytu od jara do zimy – jakýmsi „houbařským kalendářem“. Začínající houbaři mladší generace si v interaktivní části na konci knihy navíc procvičí i své znalosti získané její četbou.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+