Time out

Zveřejněno dne 12. 12. 2018
Stavba Jihomoravského kraje 2018
Svaz podnikatelů ve stavebnictví v Jihomoravském kraji pod záštitou Jihomoravského kraje vyhlašuje 17. ročník soutěže Stavba Jihomoravského kraje 2018.Soutěž je prezentací kvalitních stavebních projektů v Jihomoravském kraji a také propaguje jejich tvůrce – projekční, dodavatelské a investorské subjekty z JMK.

Soutěž je vyhlášena pro tyto kategorie:
- stavby občanské vybavenosti
- bytové stavby
- průmyslové stavby a technologické stavby
- dopravní a inženýrské stavby
- rekonstrukce staveb
- vodohospodářské stavby a ekologické stavby
- stavby realizované mimo území Jihomoravského kraje

V rámci soutěže Stavba Jihomoravského kraje proběhne také Soutěž o nejlepší studentskou a doktorskou práci z oblasti stavitelství, kterou vyhlašuje Svaz podnikatelů ve stavebnictví v JMK, spolu s Fakultou architektury a Fakultou stavební Vysokého učení technického v Brně.

Uzávěrka přihlášek je 15. února 2019.

Více informací včetně přihlášky ke stažení: www.stavbajmk.cz


Redakce
Článek otištěn v Kult 12/18
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Zbigniew Czendlik
Uchem jehly
Argo
Kniha rozhovorů kněze Zbigniewa Czendlika vychází z oblíbeného pořadu České televize Uchem jehly. „Netradiční“ moderátor si zve již několik let na lanškrounskou faru hosty, kteří ve svém životě a ve své kariéře dosáhli významných úspěchů a jejichž životní zkušenosti mohou být inspirativním vzorem. Citlivě a s nadhledem kladené otázky postupně směřují k duchovnímu rozměru lidského života, který každý ze zpovídaných hostů nachází překvapivě i jinde, než bychom čekali.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+