Time out

Zveřejněno dne 27. 9. 2018
Otevírá se nová cyklostezka
Slavkov u Brna má novou cyklostezku do Hodějic, která otevírá brány do Ždánického lesa a Politaví! V pátek 28. září 2018 ji slavnostně otevřeme za přítomnosti NaKOLEona, uniformovaných účastníků i desítek sběratelů historických kol a cyklokuriozit. Akce začíná ve 14.00 hromadným startem stovek cyklistů, za výstřelu z napoleonského děla.

Následuje pestrý program na pódiu. Otevření cyklostezky je spojeno také s vyhlášením cykloakce Ždánickým lesem a Politavím. Od jara objíždělo 230 účastníků 27 měst a obcí tohoto regionu. Za posbíraná razítka budou na akci odměněni.

Návštěvníci akce můžou podpořit také místní divadelníky nebo rodinu nemocného Lukáška, který potřebuje peníze na nákladnou rehabilitaci po operaci mozku. Díky Nadaci ČEZ mohou lidé na oranžových rotopedech vyšlapat až 100 000 korun.

Na své si přijdou i ti, kteří nedorazí do ulice Bučovická na kole. Na místě bude půjčovna elektrických koloběžek, nejnovějších kol i historických drezín.

Program:

13.00 oficiální začátek akce
14.00 hromadný start s NaKOLEonem v čele
14.30 Ad hoc Team – ZUŠ F. France
14.45 vystoupení Glitter Stars, mistrů České republiky v cheerleadingu
15.00 vyhlášení Cykloakce Ždánickým lesem a Politavím
15.45 Ad hoc Team – ZUŠ F. France
17.00 losování tomboly pro účastníky cykloakce
18.00 koncert kapely RAIN

Doprovodný program:

- Oranžové kolo Nadace ČEZ
- půjčovna kol, elektrokoloběžek a drezín
- skákací hrad a dětské atrakce
- občerstvení


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Leoš Janáček
Nebojte se klasiky! Její pastorkyňa - audiokniha
Radioservis
Víte, koho z mlynářských bratrů Buryjů miluje na počátku příběhu půvabná vesnická dívka Jenůfa a kterého si nakonec vezme za manžela? A znáte strašné tajemství, které v sobě ukrývá Jenůfina pěstounka, vdova Kostelnička? Na tyto otázky vám odpoví dramatizace Jana Jiráně podle libreta Leoše Janáčka v podání známých českých herců s ukázkami hudebních pasáží jednoho z nejslavnějších děl světové operní literatury.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+