Divadla

Zveřejněno dne 30. 10. 2018
VITKA na podporu lidí s nemocí motýlích křídel
DEBRA ČR a HARTMANN Vás srdečně zvou na benefiční představení VITKA na podporu lidí s nemocí motýlích křídel (EB). Představení se uskuteční v Divadle Husa na provázku v Brně 27. listopadu 2018 v 19.00. Návštěvou představení podpoříte projekty pro tyto nemocné a jejich rodiny. Pomozte spolu s námi!V představení VITKA se setkáte s osudem mladé talentované brněnské skladatelky, dirigentky a femme fatale Vítězslavy Kaprálové očima spisovatelky Kateřiny Tučkové a režisérky Anny Petrželkové. V hlavní roli se představí úžasná Tereza Marečková. Více o inscenaci naleznete na webu divadla www.provazek.cz.

Minimální cena lístku činí 590 korun, výše dobrovolného příspěvku nad tuto hodnotu není stanovena. Výtěžek z představení pomůže dofinancovat projekty pro pacienty s EB (ozdravné pobyty, výroční konferenci, nutriční a psychologické poradenství apod.). Lístky si, prosím, rezervujte v kanceláři DEBRA ČR na e-mailu info@debra-cz.org či telefonu 532 234 318. S pracovníky DEBRA ČR bude domluvena platba za lístky a způsob jejich předání. 

Závěrem večera proběhne slavnostní předání šeku s uvedeným výtěžkem na podporu pacientů s EB. Součástí benefiční akce bude také malý raut jako poděkování všem, kteří představení navštíví.
DEBRA ČR pomáhá od roku 2004 lidem se vzácným nevyléčitelným onemocněním epidermolysis bullosa congenita z celé České republiky v úzké spolupráci s Klinickým EB centrem, jediným specializovaným pracovištěm pro tyto nemocné u nás. Více na www.debra.cz.

Spolupořadatelem akce je dlouholetý a vážený partner, společnost HARTMANN-RICO, která hradí náklady na představení.

VITKA
Divadlo Husa na provázku
27. listopadu 2018 od 19.00
www.debra.cz

PR
Článek otištěn v Kult 10/18
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jacob Field
Funguje kapitalismus?
Universum
Kapitalismus je ekonomický systém, jehož hlavním cílem je zisk. Nejrůznější zboží a služby jsou produkovány, aby se vydělaly peníze. Definice je stručná a jasná. Ale nabízí se zásadní otázka: Funguje to?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+