Výstavy

Zveřejněno dne 15. 9. 2018
Jubilejní šedesátý MSV hlásí vyprodané pavilony
Mezinárodní strojírenský veletrh oslaví kulaté výročí novým logem, unikátní výstavou legend československého průmyslu a především obrovskou účastí 1650 firem. Od 1. do 5. října 2018 čeká návštěvníky brněnského výstaviště přehlídka nejmodernějších technologií v plně vyprodaných pavilonech. Společně s jubilejním 60. ročníkem MSV se uskuteční dalších pět specializovaných veletrhů, které se na brněnské výstaviště vracejí vždy v sudých letech. IMT bude přehlídkou kovoobráběcích a tvářecích strojů, FOND-EX se zaměří na slévárenství, WELDING na svařovací techniku, PROFINTECH představí technologie pro povrchové úpravy a PLASTEX je veletrhem plastů, pryže a kompozitů. Šestice veletrhů společně zaplní celé výstaviště a pořadatelé očekávají, že do Brna přijede vystavovat 1650 firem ze 33 zemí.

Mezinárodní strojírenský veletrh oslaví 60. ročník retro výstavou československých průmyslových legend.

V roce oslav 100 let od založení Československa padla volba partnerské země MSV logicky na Slovensko, které se na tuto roli pečlivě připravuje. Oficiální slovenská expozice obsadí plochu o rozloze 500 metrů čtverečních v pavilonu A1, který se u příležitosti MSV celý symbolicky „oblékne“ do československých barev. Celkem se letos očekává účast 55 slovenských průmyslových firem. Dalších tisíc metrů čtverečních v pavilonu A1 zaplní retrospektivní výstava 100ries - Československé průmyslové legendy, která ukáže stovku příběhů ikonických výrobků, slavných značek a významných osobností spojených s historií veletrhu.

Brno Fair City – slevy a akce během MSV!
Již druhý rok mohou návštěvníci a vystavovatelé Mezinárodního strojírenského veletrhu čerpat mimořádné benefity v rámci projektu Brno Fair City, který jim má usnadnit přístup ke všemu, co město Brno nabízí a historicky tak připomenout dobu, kdy strojírenským veletrhem žilo celé město. Pro využívání výhod je potřeba mít speciální náramek, který slouží k identifikaci účastníků veletrhu. Ten lze jednoduše získat v Info Pointu Brno Fair City během konání veletrhu. Akce zahrnují širokou nabídku z oblasti gastronomie, zábavy a dopravy. V restauracích, barech či klubech vás čekají výhodná menu či různé slevové akce. Využít můžete třeba i zvýhodněnou jízdenku nebo slevy na taxi.

Kompletní informace najdete na https://www.brnofaircity.cz/.

Mezinárodní strojírenský veletrh 2018
BVV
1. do 5. října 2018
www.bvv.cz

PR
Článek otištěn v Kult 09/18
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Marie Svatošová, Aleš Palán
Neboj se vrátit domů
Kalich
Co se stane, pokud pacientovi o jeho zdravotním stavu dlouhodobě lžeme? Má vážná choroba nějaký smysl? A proč umírající nezabíjet, jak si přejí zastánci eutanázie, ale naopak respektovat jejich život až do přirozeného konce a být jim nablízku? Nejen o těchto věcech hovoří v knize rozhovorů Neboj se vrátit domů zakladatelka hospicového hnutí v ČR Marie Svatošová. Rozhovor s ní vede spisovatel a novinář Aleš Palán.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+