Výstavy

Zveřejněno dne 15. 9. 2018
Jubilejní šedesátý MSV hlásí vyprodané pavilony
Mezinárodní strojírenský veletrh oslaví kulaté výročí novým logem, unikátní výstavou legend československého průmyslu a především obrovskou účastí 1650 firem. Od 1. do 5. října 2018 čeká návštěvníky brněnského výstaviště přehlídka nejmodernějších technologií v plně vyprodaných pavilonech. Společně s jubilejním 60. ročníkem MSV se uskuteční dalších pět specializovaných veletrhů, které se na brněnské výstaviště vracejí vždy v sudých letech. IMT bude přehlídkou kovoobráběcích a tvářecích strojů, FOND-EX se zaměří na slévárenství, WELDING na svařovací techniku, PROFINTECH představí technologie pro povrchové úpravy a PLASTEX je veletrhem plastů, pryže a kompozitů. Šestice veletrhů společně zaplní celé výstaviště a pořadatelé očekávají, že do Brna přijede vystavovat 1650 firem ze 33 zemí.

Mezinárodní strojírenský veletrh oslaví 60. ročník retro výstavou československých průmyslových legend.

V roce oslav 100 let od založení Československa padla volba partnerské země MSV logicky na Slovensko, které se na tuto roli pečlivě připravuje. Oficiální slovenská expozice obsadí plochu o rozloze 500 metrů čtverečních v pavilonu A1, který se u příležitosti MSV celý symbolicky „oblékne“ do československých barev. Celkem se letos očekává účast 55 slovenských průmyslových firem. Dalších tisíc metrů čtverečních v pavilonu A1 zaplní retrospektivní výstava 100ries - Československé průmyslové legendy, která ukáže stovku příběhů ikonických výrobků, slavných značek a významných osobností spojených s historií veletrhu.

Brno Fair City – slevy a akce během MSV!
Již druhý rok mohou návštěvníci a vystavovatelé Mezinárodního strojírenského veletrhu čerpat mimořádné benefity v rámci projektu Brno Fair City, který jim má usnadnit přístup ke všemu, co město Brno nabízí a historicky tak připomenout dobu, kdy strojírenským veletrhem žilo celé město. Pro využívání výhod je potřeba mít speciální náramek, který slouží k identifikaci účastníků veletrhu. Ten lze jednoduše získat v Info Pointu Brno Fair City během konání veletrhu. Akce zahrnují širokou nabídku z oblasti gastronomie, zábavy a dopravy. V restauracích, barech či klubech vás čekají výhodná menu či různé slevové akce. Využít můžete třeba i zvýhodněnou jízdenku nebo slevy na taxi.

Kompletní informace najdete na https://www.brnofaircity.cz/.

Mezinárodní strojírenský veletrh 2018
BVV
1. do 5. října 2018
www.bvv.cz

PR
Článek otištěn v Kult 09/18
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Blanka Čechová
Jadranská snoubenka navždy
Opravdu skvělé nakladatelství
Chtěli byste zažít pravou chorvatskou svatbu, kam přijede tři sta hostů, kde se nemluví, nýbrž zpívá, stoly se prohýbají pod vahou laskomin, víno teče proudem - a celé to trvá týden? Jadranská snoubenka, Češka, která se zamilovala ve slunné Dalmácii, právě takovou svatbu chystá a musí se utkat s řadou místních zvyklostí. Občas je skóre těsné, ale láska k rybáři Baldovi, moři a zázračnému kraji nakonec zvítězí.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+