Hudba

Zveřejněno dne 29. 6. 2018
Opera na Špilberku
Soubor Janáčkovy opery se v červenci dočasně zabydlí na hradě Špilberku. Už potřetí vám v barokním prostředí hradu odehraje slavné opery. Pod širým nebem tu uslyšíte Carmen od Georgese Bizeta, Dona Giovanniho od W. A. Mozarta nebo Polskou krev od Oskara Nedbala.

Program:

2. 7. 2018 G. Bizet: Carmen | http://online.ndbrno.cz/ndbrno/standard/hall/id-212659?

4. 7. 2018 G. Verdi: La Traviata | http://online.ndbrno.cz/ndbrno/standard/hall/id-212660?

6. 7. 2018 O. Nedbal: Polská krev | http://online.ndbrno.cz/ndbrno/standard/hall/id-212661?

8. 7. 2018 W. A. Mozart: Don Giovanni | http://online.ndbrno.cz/ndbrno/standard/hall/id-212662?

Vyberte si některý ze čtyř operních večerů. Na hradě Špilberku vás čeká nezapomenutelný zážitek s Janáčkovou operou NdB. Vstupenky zakoupíte online nebo v Zákaznickém centru na Dvořákově 11, Brno.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Ken Kesey
Vyhoďme ho z kola ven - audiokniha
Tympanum
Audioknižní vydání unikátní rekonstruované nahrávky nejúspěšnějšího románu amerického autora, který se stal ikonou generace hippies. Nezrotný karbaník, rváč a milovníka života McMurphy se raději nechá prohlásit za duševně chorého, než aby nastoupil do nápravného pracovního tábora. Stává se jedním z pacientů sanatoria pro choromyslné, kde vládne sadistická Velká sestra Ratchedová. McMurphy se však začne tvrdému režimu vzpírat. Jeho odvážné nápady vzbuzují u ostatních pacientů obdiv, strach a posvátnou úctu. Přesto však ani jeho přítel, mlčící silák indián Bromden, ani nikdo jiný, není schopen zachránit rebela McMurphyho před železnou rukou ústavního řádu. Jeho nejvyšší oběť se tak nakonec stává demonstrací nezcizitelnosti lidské svobody.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+