MEDIA HILL

Zveřejněno dne 1. 12. 2017
Prosincový kult. s Pavlem Šporclem
Konec roku se blíží, ale brněnská kulturní nabídka rozhodně není u konce s dechem! I před Vánoci či během svátků toho můžete ještě mnoho slyšet, vidět či prostě zažít.

Třeba navštívit koncert houslového mága Pavla Šporcla, který v rámci svého velkého předvánočního turné zavítá 11. prosince i do Brna. Abyste se dozvěděli víc, nezapomeňte si přečíst náš hlavní rozhovor. Moravská galerie zase od konce listopadu žije svým Panelandem – unikátní výstavou, která mapuje minulost, přítomnost a budoucnost českého a slovenského panelového bydlení. Co všechno pro Vás její tvůrci připravili, nám prozradil kurátor výstavy Rostislav Koryčánek v rubrice Představujeme.
Národní divadlo zase před nedávnem přišlo s novinkou v podobě světově úspěšné hry Teror, na jejímž průběhu se podílejí i sami diváci. O jak unikátní projekt se jedná a zda se povedl, se dozvíte v recenzi Kláry Tesařové. Nechybí ani pozvánka do Technického muzea na velkou výstavu smaltovaných výrobků a emailových šperků, zatímco rockeři-pamětníci dostanou knižní tip v podobě recenze autobiografie Kim Gordon, zpěvačky americké kapely Sonic Youth. S Kultem se tedy máte opět na co těšit!


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Gabriela Koukalová
Jiná Gabriela Koukalová
Petr Koukal
Zažila slávu, úspěchy, medaile. Ale taky spoustu okamžiků, o kterých dosud nikomu neřekla. O některých proto, že se bála, o dalších proto, že se styděla. Teď je Gabriela Koukalová poprvé odhaluje ve své biografii. Kniha je psaná autenticky v první osobě a odhaluje zákulisí tréninkové dřiny, nejdůležitějších závodů i mysli vrcholové sportovkyně v těch nejvypjatějších momentech. Gabriela jde ve svých pocitech na dřeň. Popisuje nejen velké výhry, ale i to, co se skrývá za nimi. Třeba desítky probrečených nocí, spory s rodiči a trenéry, ne vždy ideální atmosféra v týmu nebo těžká nemoc, kterou před světem dlouho tajila… Součástí knihy jsou i dosud nezveřejněné fotografie.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+