MEDIA HILL

Zveřejněno dne 1. 12. 2017
Prosincový kult. s Pavlem Šporclem
Konec roku se blíží, ale brněnská kulturní nabídka rozhodně není u konce s dechem! I před Vánoci či během svátků toho můžete ještě mnoho slyšet, vidět či prostě zažít.

Třeba navštívit koncert houslového mága Pavla Šporcla, který v rámci svého velkého předvánočního turné zavítá 11. prosince i do Brna. Abyste se dozvěděli víc, nezapomeňte si přečíst náš hlavní rozhovor. Moravská galerie zase od konce listopadu žije svým Panelandem – unikátní výstavou, která mapuje minulost, přítomnost a budoucnost českého a slovenského panelového bydlení. Co všechno pro Vás její tvůrci připravili, nám prozradil kurátor výstavy Rostislav Koryčánek v rubrice Představujeme.
Národní divadlo zase před nedávnem přišlo s novinkou v podobě světově úspěšné hry Teror, na jejímž průběhu se podílejí i sami diváci. O jak unikátní projekt se jedná a zda se povedl, se dozvíte v recenzi Kláry Tesařové. Nechybí ani pozvánka do Technického muzea na velkou výstavu smaltovaných výrobků a emailových šperků, zatímco rockeři-pamětníci dostanou knižní tip v podobě recenze autobiografie Kim Gordon, zpěvačky americké kapely Sonic Youth. S Kultem se tedy máte opět na co těšit!


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tomáš Kutil, Jan Paulas
Padá mi to z nebe - Angelika Pintířová
Portál
Jak může přežít řeholnice v pasťáku? Jak se ošetřuje prezident? Jak hovořit o víře v dnešní době? Jaké to bylo, vstoupit za komunistů do tajné řehole? Může řeholní sestra sledovat MS v hokeji, pít pivo a být aktivní na Facebooku? Nebo dokonce mít v rozhlase svůj pořad a kamarády mezi předními sportovci? Tyto a mnohé další otázky zodpovídá v knižním rozhovoru boromejka Angelika Pintířová. Je to příběh řeholnice, které celý život padají z nebe nejrůznější výzvy. A ona je zvedá!
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2017 Radek Holík
Google+