MEDIA HILL

Zveřejněno dne 28. 6. 2016
Prázdninový kult. se Skyline

Jestliže patříte mezi fanoušky tuzemských hudebních festivalů, slovo Skyline si nejspíš automaticky spojíte s populární kapelou. Také letos se společně se svými příznivci vyřádí na bezpočtu pódií. Mimo jiné proto, že nedávno vydali svou další desku. V titulním rozhovoru prázdninového vydání Kultu je řeč o ní i mnoha dalších zajímavých tématech.


 
Obrovskou celostátní událostí bude koncert legendárních Black Sabbath. S ním do určité míry souvisí také nasazení dokumentu Bůh ti žehnej Ozzy Osbourne do našich kin. Vyplatí se na něj zajít? Jak zjistíte z nejdelší recenze, rozhodně. Podobně jako stojí za to navštívit výstavu Mozart v muzeu v prostorách Moravského zemského muzea nebo si koupit a přečíst knižní novinku Petry Stehlíkové s trochu tajemným názvem Naslouchač.
 
Tradiční sadu jednoduchých otázek tentokrát zodpověděl Petr Marek, jehož skupina Midi Lidi se také hlásí s novým materiálem. V rubrice Představujeme dostal po čase opět prostor geniální kytarista Vladislav Bláha.
 
I zbytek prázdninového čísla magazínu překypuje zajímavými informacemi. Třeba o zajímavé kavárně Coffee Fusion nebo těch lákajících na festival Hrady CZ v čele s Kabátem. I tady se mimomochodem představí Skyline.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, v němž samozřejmě nechybí množství programů a tipů na kulturní události.
 
Prázdninový kult. rozhodně stojí za to vzít do ruky, protože je téměř jisté, že široká škála témat přiměje k začtení se snad každého. A dost možná jej i inspiruje k návštěvě některé z nepřeberného množství blížících se kulturních událostí.
 
Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:

Zářijové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. srpna 2016
Uzávěrka komerční inzerce: 18. srpna 2016
Datum vydání: 29. srpna 2016


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+