MEDIA HILL

Zveřejněno dne 27. 2. 2016
Březnový kult. s Alenou Antalovou

Skutečnost, že nejpopulárnější brněnská herečka se nejspíš nenarodila v České republice, může sama o sobě působit paradoxně. Osobnost půvabné Aleny Antalové je však zajímavá z jiných důvodů. Podnětů, ze kterých stojí za to ji vyzpovídat, existuje vždycky dostatek. Ty aktuální se točí především kolem premiéry Malého rodinného podniku na její domovské scéně, tedy Městského divadla Brno.


 
Začíst se do březnového Kultu stojí za to i bez ohledu na titulní rozhovor. Například díky recenzím, mezi nimiž hraje prim ta nejrozsáhlejší, věnovaná výstavě Svět brněnské buržoazie mezi Löw-Beer a Tugendhat. Ale i její kratší kolegyně věnované divadelní inscenaci Milena má problém a románu Propast času si pozornost rozhodně zaslouží.
 
Nejinak je tomu i v případě Sondáže lídra kapely Traband Jardy Svobody nebo rozhovoru se Zdeňkem Králem, umělcem s nebývale širokým polem působnosti. Mimo jiné se od něj dozvíte, jaké to je, spolupracovat se stále známějším bavičem Lukášem Pavláskem.
 
Součástí magazínu je obvyklý freetime, který rozšíří penzum textů o různých kulturních událostech v srdci Moravy o bezpočet dalších tipů. Kult znovu a rád dokazuje, kolik možností smysluplného vyžití dnešní doba navzdory své hektičnosti nabízí. A bude v tom pokračovat.

 
Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Dubnové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. března 2016
Uzávěrka komerční inzerce: 18. března 2016
Datum vydání: 29. března 2016


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+