MEDIA HILL

Zveřejněno dne 29. 1. 2016
Únorový kult. se zpěvačkou Lenny

Zatímco venkovní teploty skáčou po rekordních hodnotách z jedné strany křivky na druhou, magazín kult. zůstává pro všechny své fanoušky jistotou. Jeho únorovou obálku navíc zdobí jedna z nejhezčích tváří současné české hudby. Lenny v hlavním rozhovoru čísla mimo jiné svou bezprostředností dokazuje, proč si za relativně krátkou dobu získala takový zástup posluchačů.


 
Aby toho nebylo málo, i druhý rozsáhlý rozhovor představuje velmi pohlednou ženu. Je jí Zuzzi Husarová, jediný člověk, který se v České republice věnuje takzvanému Mind coachingu. Že nevíte, co znamená? O důvod víc, proč nalistovat příslušnou stránku.
 
Za to však stojí i ty zbývající. Například díky kulturní zpovědi řezbáře Holuba nebo tradiční sadě aktuálních recenzí. Zabývají se knihami (civilní fantasy román Sbírka ctností a sbírka fejetonů Anni Geislerové nazvaná krátce P.S.), divadelním představením nového sdružení Napříč.cz nebo výstavou v Paláci šlechtičen Ryba v lidové kultuře. Nejrozsáhlejší text tohoto typu upozorňuje na příchod právem oslavovaného filmu Saulův syn do českých kin.
 
Na čtenáře samozřejmě čeká i nějaká ta gastronomická perlička nebo různá hudební i jiná doporučení. Je toho jednoduše hodně, minimálně stejně, jako je pro magazín obvyklé. Nechybí ani stěžejní programy a tipy na vybrané akce. Bez ohledu na aktuální počasí si milovníci kultury také v únoru užijí své. Znovu i díky Kultu.
 
Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:

Březnové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. února 2016
Uzávěrka komerční inzerce: 18. února 2016
Datum vydání: 26. února 2016


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Ariana Neumann
Pod svícnem tma. Hledání příběhu mého otce
Argo
Ariana Neumann se narodila v sedmdesátých letech dvacátého století ve Venezuele – zde se začíná odvíjet i děj její knihy – v rodině úspěšného průmyslníka. V době jejího dospívání pro ni byl otec ztělesněním úspěchu a síly. Jeho ovšem pronásledovaly noční můry a probouzel se hlasitým křikem v jazyce, jejž nikdo nepoznával a ani mu nerozuměl. Otec o své minulosti nikdy nehovořil. Jednoho dne našla Ariana starý doklad totožnosti s otcovou dávnou fotografií, ale zcela neznámým jménem. V autorčině pátrání byl onen doklad prvním vodítkem, dalším se stala krabice, kterou zdědila v roce 2001 po otcově smrti. Krabice obsahovala válečné dokumenty, které konečně otevřely dveře ke skutečné minulosti Arianina otce.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+