MEDIA HILL

nové číslo, recenze, tipy, program kin Brno, program divadel Brno

Zveřejněno dne 27. 3. 2015
Dubnový kult. s Petem Agnewem z Nazareth
Letošní květen znamená pro většinu brněnských rockových fanoušků měsíc, kdy v Sono Centru vystoupí hudební legenda Nazareth. I oni si určitě už v dubnu rádi přečtou rozhovor se zakládajícím členem skupiny, baskytaristou Petem Agnewem. Čtvrté letošní číslo magazínu kult. toho však nabízí mnohem více.

Ani tentokrát pochopitelně nechybí několik recenzí. V dubnu zaměřených na divadlo a literaturu. První skupinu reprezentuje pochvalné zhodnocení inscenací Mein Švejk v Huse na provázku a Mučedník v HaDivadle. Románů vychází v Česku obrovské množství, proto není snadné si mezi nimi vybrat ten pravý. V případě Trafikanta a Asfaltových andělů však čtenáři nejspíš neprohloupí.

Milovníky moderní rockové hudby kromě ústřední kapely jistě potěší také anketní rozhovor se zpěvákem skupiny Votchi, jíž nedávno vyšla nová deska.

Nová rubrika Představujeme dala na úvod prostor rozhovoru s Lubošem Balákem, který je umělecky činný na několika frontách. Tu divadelní už brzy představí prostřednictvím chystané inscenace Tvrz - komedie husitská, která je jeho první napsanou přímo pro Divadlo Bolka Polívky.

Také měsíc začínající aprílem bude co do kulturní nabídky v Brně velice bohatý. Mnoho z nejzajímavějších událostí kult. představuje podrobnějšími články. Součástí magazínu je navíc samozřejmě freetime plný programů a tipů, s jehož pomocí si i v následujícím měsíci jistě každý najde to své kulturní rozptýlení.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Květnové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. dubna 2015
Uzávěrka komerční inzerce: 17. dubna 2015
Datum vydání: 27. dubna 2015


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo, recenze, tipy, program kin Brno, program divadel Brno


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+