MEDIA HILL

nové číslo, programy kin Brno, divadlo v Brně, recenze, kritiky, soutěže o vstupenky

Zveřejněno dne 27. 10. 2014
Listopadový kult. s Janem Němcem
Dějiny světla jsou sice už třetí knihou brněnského spisovatele Jana Němce, ale až díky ní se dokázal prosadit i na mezinárodní scéně. Získal totiž Cenu Evropské unie. I kvůli tomu se jej redaktor Kultu rozhodl vyzpovídat. Výsledný rozhovor určitě stojí minimálně za přečtení. Stejně jako zbytek listopadového čísla magazínu.

Recenzí tentokrát kult. nabízí hned pětici. Uvozuje je zhodnocení nového filmu Davida Cronenberga Mapy ke hvězdám, který si jistě nenechají ujít nejen jeho dlouholetí fanoušci. Aktuální dění na brněnské divadelní scéně přibližují texty o inscenacích Jak chutná moc v Redutě a Fernando Krapp mi napsal dopis, na kterou se vyplatí zajít do Buranteatru. Je libo tip na hudební novinku? Co třeba nové album U2 Songs of Innocence? Odvážnější posluchači by poté neměli opomenout už třetí zásek na pažbě legendy Master´s Hammer v posledních několika letech.

Jen velmi zřídka se stává, že nějaký podnik nadchne redaktory Kultu tak, jako se to povedlo bistru Castellana v Bělohorské ulici. Díky rubrice Mlsná tužka se dozvíte proč.

Součástí magazínu je obvyklý freetime a pochopitelně také množství tipů napříč kulturním spektrem. Kam za zážitkem z umění? Kult. rád jako vždy poradí.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Prosincové číslo magazínu kult.
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. listopadu 2014
Uzávěrka komerční inzerce: 18. listopadu 2014
Datum vydání: 27. listopadu 2014


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo, programy kin Brno, divadlo v Brně, recenze, kritiky, soutěže o vstupenky


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+