MEDIA HILL

nové číslo, magazín nově, soutěž o vstupenky, nové recenze,

Zveřejněno dne 28. 11. 2013
Prosincový kult. s Vojtou Dykem
Prosincové číslo magazínu kult. zaujme rozhovorem s Vojtou Dykem, mužem mnoha profesí, obsáhlým souborem aktuálních recenzí z několika oblastí nebo obvyklým penzem soutěží o zajímavé a hodnotné ceny. Čtenáři mohou soutěžit o vstupenky na koncerty kapely Čechomor nebo aktuální DVD Ladi Kerndla. Dále mohou vyhrát jeden z pěti odkládacích stolků od společnosti Ikea.

Jako hlavní recenze čísla tentokrát stojí v popředí zhodnocení debutu Slovácká epopej protřelé undergroundové textařky a zpěvačky s jednoduchým krycím jménem Mucha.

Dále se čtenáři dozví, jestli stojí za to jít do kina na nový francouzský film Jen 17 nebo si koupit DVD s thrillerem Tísňová linka. Brněnskou divadelní scénu tentokrát reprezentují nové inscenace HaDivadla Sežereš sám sebe (Platonov) a Reduty, která do nové sezóny vstoupila klasickou Norou. Nejen do divadla nebo kina však mohou vést kroky obyvatel moravské metropole. V Muzeu Šlapanice je donutí přemýšlet výstava s jednoznačným názvem Smrt je jen začátek... Neobvyklé téma překvapivě zpracoval také John Irving ve svém románu V jedné osobě.

Kromě mnoha tipů a článků, které navedou kultury chtivého člověka správným směrem, čtenáře jistě zaujme také anketní rozhovor s kmenovou herečkou Městského divadla Brno Radkou Coufalovou.
Součástí magazínu je obvyklý freetime, s jehož pomocí si jistě každý v následujícím měsíci najde to své kulturní rozptýlení.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Lednové číslo magazínu kult. s přílohou plesy()
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. prosince 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 20. prosince 2013
Datum vydání: 27. prosince 2013


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo, magazín nově, soutěž o vstupenky, nové recenze,
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Ariana Neumann
Pod svícnem tma. Hledání příběhu mého otce
Argo
Ariana Neumann se narodila v sedmdesátých letech dvacátého století ve Venezuele – zde se začíná odvíjet i děj její knihy – v rodině úspěšného průmyslníka. V době jejího dospívání pro ni byl otec ztělesněním úspěchu a síly. Jeho ovšem pronásledovaly noční můry a probouzel se hlasitým křikem v jazyce, jejž nikdo nepoznával a ani mu nerozuměl. Otec o své minulosti nikdy nehovořil. Jednoho dne našla Ariana starý doklad totožnosti s otcovou dávnou fotografií, ale zcela neznámým jménem. V autorčině pátrání byl onen doklad prvním vodítkem, dalším se stala krabice, kterou zdědila v roce 2001 po otcově smrti. Krabice obsahovala válečné dokumenty, které konečně otevřely dveře ke skutečné minulosti Arianina otce.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+