MEDIA HILL

nové číslo, magazín nově, soutěž o vstupenky, nové recenze,

Zveřejněno dne 28. 11. 2013
Prosincový kult. s Vojtou Dykem
Prosincové číslo magazínu kult. zaujme rozhovorem s Vojtou Dykem, mužem mnoha profesí, obsáhlým souborem aktuálních recenzí z několika oblastí nebo obvyklým penzem soutěží o zajímavé a hodnotné ceny. Čtenáři mohou soutěžit o vstupenky na koncerty kapely Čechomor nebo aktuální DVD Ladi Kerndla. Dále mohou vyhrát jeden z pěti odkládacích stolků od společnosti Ikea.

Jako hlavní recenze čísla tentokrát stojí v popředí zhodnocení debutu Slovácká epopej protřelé undergroundové textařky a zpěvačky s jednoduchým krycím jménem Mucha.

Dále se čtenáři dozví, jestli stojí za to jít do kina na nový francouzský film Jen 17 nebo si koupit DVD s thrillerem Tísňová linka. Brněnskou divadelní scénu tentokrát reprezentují nové inscenace HaDivadla Sežereš sám sebe (Platonov) a Reduty, která do nové sezóny vstoupila klasickou Norou. Nejen do divadla nebo kina však mohou vést kroky obyvatel moravské metropole. V Muzeu Šlapanice je donutí přemýšlet výstava s jednoznačným názvem Smrt je jen začátek... Neobvyklé téma překvapivě zpracoval také John Irving ve svém románu V jedné osobě.

Kromě mnoha tipů a článků, které navedou kultury chtivého člověka správným směrem, čtenáře jistě zaujme také anketní rozhovor s kmenovou herečkou Městského divadla Brno Radkou Coufalovou.
Součástí magazínu je obvyklý freetime, s jehož pomocí si jistě každý v následujícím měsíci najde to své kulturní rozptýlení.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Lednové číslo magazínu kult. s přílohou plesy()
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. prosince 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 20. prosince 2013
Datum vydání: 27. prosince 2013


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo, magazín nově, soutěž o vstupenky, nové recenze,
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Joanne K. Rowlingová
Vánoční prasátko
Albatros Media
Kuba a jeho plyšové prasátko Pašík se od sebe nehnou ani na krok – to se ale změní jednoho Štědrého večera, kdy Kuba o Pašíka přijde. Je zoufalý a potřeboval by zázrak, aby svoji milovanou hračku našel. A protože jsou Vánoce, takový zázrak se skutečně stane. Vánoční prasátko, náhrada za nezvěstného Pašíka, zničehonic ožije a vymyslí odvážný plán: vydají se s chlapcem do kouzelné Země Ztracených a Pašíka najdou, ať se jim do cesty postaví cokoli.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+