MEDIA HILL

nové číslo, vydání kritika, recenze novcýh filmů, premiéry

Zveřejněno dne 28. 9. 2013
Říjnový kult. s Mariánem Amslerem
Říjnové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s uměleckým šéfem HaDivadla Mariánem Amslerem při příležitosti zahájení nové divadelní sezóny, soutěžemi o mimořádně zajímavé ceny nebo samozřejmým souborem aktuálních recenzí.

Zhodnocení se dočkalo nedávné uvedení představení Divadla U stolu s výmluvným názvem Magor, francouzské filmové drama Kapitál a na DVD uvedený film klasika Bernarda Bertolucciho Já a ty. Knižní recenze se zabývají jak díly osvědčených autorů, jakým jsou Italské hodiny Henryho Jamese, tak později narozených spisovatelů (1913. Léto jednoho století; Filozof, který nebyl moudrý a).

Z penza článků si připomenutí zaslouží mimo jiné ten o Moravia Music Festu. Druhý rozhovor čísla je s Petrem Fialou, lídrem ODS pro Jihomoravský kraj v nadcházejících volbách. Rubrika Mlsná tužka se tentokrát zaměřila na kavárnu Klafé sídlící na Klácelově ulici.

Součástí magazínu je obvyklý freetime se soutěžemi na koncerty BSP, Dana Bárty nebo například Anny K. a tentokrát i menu?, v němž samozřejmě nechybí množství tipů na zajímavé restaurace nebo jejich speciality.

Říjnový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí i rozptýlení v oblasti gastronomické, která se stává dalším důvodem, proč se celým magazínem nechat inspirovat.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Listopadové číslo magazínu kult. s přílohou bydlíte*
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. října 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 21. října 2013
Datum vydání: 28. října 2013


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo, vydání kritika, recenze novcýh filmů, premiéry
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Joanne K. Rowlingová
Vánoční prasátko
Albatros Media
Kuba a jeho plyšové prasátko Pašík se od sebe nehnou ani na krok – to se ale změní jednoho Štědrého večera, kdy Kuba o Pašíka přijde. Je zoufalý a potřeboval by zázrak, aby svoji milovanou hračku našel. A protože jsou Vánoce, takový zázrak se skutečně stane. Vánoční prasátko, náhrada za nezvěstného Pašíka, zničehonic ožije a vymyslí odvážný plán: vydají se s chlapcem do kouzelné Země Ztracených a Pašíka najdou, ať se jim do cesty postaví cokoli.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+