MEDIA HILL

nové číslo, vydání kritika, recenze novcýh filmů, premiéry

Zveřejněno dne 28. 9. 2013
Říjnový kult. s Mariánem Amslerem
Říjnové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s uměleckým šéfem HaDivadla Mariánem Amslerem při příležitosti zahájení nové divadelní sezóny, soutěžemi o mimořádně zajímavé ceny nebo samozřejmým souborem aktuálních recenzí.

Zhodnocení se dočkalo nedávné uvedení představení Divadla U stolu s výmluvným názvem Magor, francouzské filmové drama Kapitál a na DVD uvedený film klasika Bernarda Bertolucciho Já a ty. Knižní recenze se zabývají jak díly osvědčených autorů, jakým jsou Italské hodiny Henryho Jamese, tak později narozených spisovatelů (1913. Léto jednoho století; Filozof, který nebyl moudrý a).

Z penza článků si připomenutí zaslouží mimo jiné ten o Moravia Music Festu. Druhý rozhovor čísla je s Petrem Fialou, lídrem ODS pro Jihomoravský kraj v nadcházejících volbách. Rubrika Mlsná tužka se tentokrát zaměřila na kavárnu Klafé sídlící na Klácelově ulici.

Součástí magazínu je obvyklý freetime se soutěžemi na koncerty BSP, Dana Bárty nebo například Anny K. a tentokrát i menu?, v němž samozřejmě nechybí množství tipů na zajímavé restaurace nebo jejich speciality.

Říjnový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí i rozptýlení v oblasti gastronomické, která se stává dalším důvodem, proč se celým magazínem nechat inspirovat.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Listopadové číslo magazínu kult. s přílohou bydlíte*
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. října 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 21. října 2013
Datum vydání: 28. října 2013


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo, vydání kritika, recenze novcýh filmů, premiéry
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+