MEDIA HILL

nové číslo kult, novinky, recenze, tipy, soutěže

Zveřejněno dne 28. 8. 2013
Zářijový kult. s kapelou Wohnout
Oblíbená česká kapela Wohnout má za sebou mnoho koncertů na letních festivalech a v září dvakrát vystoupí i v Jihomoravském kraji. Proto se jí redaktoři Kultu rozhodli věnovat titulní rozhovor zářijového čísla. Její kytarista Jan Homola odpověďmi dokazuje, že jen máloco bere tak úplně vážně.

Protože brněnská divadla měla o prázdninách volno, mezi recenzemi tentokrát převažují ty knižní. Kromě hitu posledních měsíců, kterým je netradiční průvodce s názvem Brno nacistické se redaktoři zaměřili i na klasické romány. Konkrétně se jedná o Šíleně smutné povídky Terezy Boučkové a Hvězdy nám nepřály Johna Greena. Klasik světového filmu Woody Allen opět dodržel pravidlo co rok, to nový film. V Jasmíniných slzách nabízí po pár letech zase o něco vážnější příběh. Úplně jiného ražení je snímek Jedna mezi oči, který u nás vychází rovnou na DVD. Muzea prázdniny většinou neměly, což dokazuje významná výstava bratří Čapků v Semilasse.

Rubrika Mlsná tužka se zabývá restaurací Velorex. Čtenář se mimo jiné dozví, že svému názvu je skutečně věrná.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, v němž samozřejmě nechybí množství tipů na kulturní události.

O prázdninách rozhodně nepanovalo kulturní bezčasí, ale to neznamená, že by lidé v následujících měsících neměli dost možností, jak trávit svůj volný čas. To mimochodem dokáže i několik kratších článků o akcích, které rozhodně stojí za pozornost. Podobně jako celé zářijové číslo magazínu.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Zářijové číslo magazínu kult. s přílohou menu?
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. září 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 20. září 2013
Datum vydání: 27. září 2013


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo kult, novinky, recenze, tipy, soutěže
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+