MEDIA HILL

nové číslo, kulturní program, novinka, kino, film, premiéra, recenze, kritika

Zveřejněno dne 26. 4. 2013
Květnový kult. s kapelou Kryštof
Květnové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s populární ostravskou kapelou Kryštof nebo samozřejmým souborem aktuálních recenzí. Zhodnocení se tentokrát dočkaly nové divadelní inscenace Divadla Husa na provázku Ze života hmyzu a Národního divadla Brno Sen noci svatojánské. Kult. připomene i loňský debut brněnské kapely Japka s názvem Come Bambino.

Do našich kin se chystá skandinávský hit Kříž cti a čtenáři tak mohou zjistit, jak moc se na něj těšit. A na DVD konečně vyšla hororová klasika Carrie. Náročnější čtenáři poté jistě ocení připomínku románu Bible osamělého člověka, jehož autorem je Nobelovou cenou vyznamenaný Gao Xingjian. Rubrika Mlsná tužka tentokrát představí restauraci nazvanou jednoduše Plznička.

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i menu?, v němž samozřejmě nechybí množství tipů na zajímavé restaurace nebo jejich speciality.

Květnový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí i rozptýlení v oblasti gastronomické, která se stává dalším důvodem, proč se celým magazínem nechat inspirovat.Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Červnové číslo magazínu kult. s přílohou vzdělání+
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. května 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 20. května 2013
Datum vydání: 27. května 2013


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo, kulturní program, novinka, kino, film, premiéra, recenze, kritika
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Gilles de Maistre
Vlk a lev
Bontonfilm
Dvacetiletá dívka Alma přeruší své studium hry na piano a odjede na nějaký čas na chatu po svém dědečkovi, která leží na ostrově uprostřed kanadské divočiny. Po letecké havárii v lesích objeví malé lvíče určené pro výcvik v cirkuse a současně s tím se ujme i mláděte vzácného stříbrného vlka, kterého do chaty přinese vlčice uvyklá na přítomnost a přízeň jejího dědy. Rozhodne se je ochránit před světem lidí, postarat se o ně a dohromady vytvoří neobvyklou rodinu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+