MEDIA HILL

nové číslo, kulturní program, novinka, kino, film, premiéra, recenze, kritika

Zveřejněno dne 26. 4. 2013
Květnový kult. s kapelou Kryštof
Květnové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s populární ostravskou kapelou Kryštof nebo samozřejmým souborem aktuálních recenzí. Zhodnocení se tentokrát dočkaly nové divadelní inscenace Divadla Husa na provázku Ze života hmyzu a Národního divadla Brno Sen noci svatojánské. Kult. připomene i loňský debut brněnské kapely Japka s názvem Come Bambino.

Do našich kin se chystá skandinávský hit Kříž cti a čtenáři tak mohou zjistit, jak moc se na něj těšit. A na DVD konečně vyšla hororová klasika Carrie. Náročnější čtenáři poté jistě ocení připomínku románu Bible osamělého člověka, jehož autorem je Nobelovou cenou vyznamenaný Gao Xingjian. Rubrika Mlsná tužka tentokrát představí restauraci nazvanou jednoduše Plznička.

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i menu?, v němž samozřejmě nechybí množství tipů na zajímavé restaurace nebo jejich speciality.

Květnový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí i rozptýlení v oblasti gastronomické, která se stává dalším důvodem, proč se celým magazínem nechat inspirovat.Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Červnové číslo magazínu kult. s přílohou vzdělání+
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. května 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 20. května 2013
Datum vydání: 27. května 2013


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo, kulturní program, novinka, kino, film, premiéra, recenze, kritika
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Karin Lednická
Šikmý kostel. Románová kronika ztraceného města, léta 1894–1921
Bílá vrána
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí. Dnes už z výstavních budov a vznosné katedrály nezbylo nic. Jen šikmý kostel, který strmě a varovně ční do pusté krajiny. Kniha začíná obrovským důlním neštěstím roku 1894, které drsně zasáhlo do života obyvatel celého kraje. Patří mezi ně i hrdinové této knihy, jejichž pohnuté osudy můžeme po následující čtvrtstoletí sledovat.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+