MEDIA HILL

soutěž o vstupenky, Majáles Brno 2013, recenze, kritika, rozhovor, nový kult

Zveřejněno dne 28. 3. 2013
Dubnový kult. s Vladimírem Morávkem
Dubnové číslo magazínu kult. zaujme rozhovorem s divadelním a filmovým režisérem Vladimírem Morávkem při příležitosti dubnové premiéry čapkovské inscenace Ze života hmyzu nebo obvyklým penzem soutěží o zajímavé a hodnotné ceny.

Rubrika Mlsná tužka se věnuje méně známé brněnské restauraci Barka, která sídlí v Novém Lískovci.
Filmové recenze se zaměřily jak na kino, v podobě chystané premiéry krimikomedie Jako za starejch časů, tak na DVD. V tomto formátu totiž nedávno vyšel film Zpátky ve hře představující možná poslední příležitost vidět populárního Clinta Eastwooda jako herce.
Milovníky divadla jistě potěší zhodnocení inscenace Velemarš v HaDivadle. Redaktoři nezapomněli ani na brněnské výstavy a navštívili futuristickou předhlídku Rytmy+pohyb+světlo v Moravské galerii. A literární oblast reprezentují texty hodnotící román Lawrence Norfolka Slavnost Johna Saturnalla a Iriny Seminy Obchod se štěstím.

Součástí magazínu je obvyklý freetime, s jehož pomocí si v následujícím měsíci jistě každý najde to své kulturní rozptýlení.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Květnové číslo magazínu kult. s přílohou menu?
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. dubna 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 19. dubna 2013
Datum vydání: 26. dubna 2013


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
soutěž o vstupenky, Majáles Brno 2013, recenze, kritika, rozhovor, nový kult
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Joanne K. Rowlingová
Vánoční prasátko
Albatros Media
Kuba a jeho plyšové prasátko Pašík se od sebe nehnou ani na krok – to se ale změní jednoho Štědrého večera, kdy Kuba o Pašíka přijde. Je zoufalý a potřeboval by zázrak, aby svoji milovanou hračku našel. A protože jsou Vánoce, takový zázrak se skutečně stane. Vánoční prasátko, náhrada za nezvěstného Pašíka, zničehonic ožije a vymyslí odvážný plán: vydají se s chlapcem do kouzelné Země Ztracených a Pašíka najdou, ať se jim do cesty postaví cokoli.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+