MEDIA HILL

soutěž o vstupenky, cena, výhra, ankety, recenze, rozhovory, nové číslo kultu

Zveřejněno dne 28. 2. 2013
Březnový kult. s kapelou Elán
Březnové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s populární slovenskou kapelou Elán nebo souborem aktuálních recenzí. Z brněnských divadelních inscenací si čtenáři mohou přečíst recenzi Očistce z Městského divadla Brno nebo Dealerů fyzické lásky Divadla Feste. Recenze připomene i nedávný koncert Marty Kubišové v Bobycentru.

Knihy zastupuje literární debut filmového scenáristy Ondřeje Štindla pod názvem Mondschein a novinka Petry Hůlové Čechy, země zaslíbená. Filmoví fanoušci se dozvědí, jestli stojí za to zajít do kina na polsko-francouzské drama Krycí jméno Krtek. V rubrice Mlsná tužka si tentokrát redakce posvítila na divadelní restauraci Bohéma.

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i festivaly:, jejichž ústředním bodem je samozřejmě obsáhlá tabulka blížících se festivalů a kulturních akcí.

Březnový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí přehledný výhled do možností příjemně stráveného času v dalších měsících.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Dubnové číslo magazínu kult. s přílohou bydlíte*
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 11. března 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 20. března 2013
Datum vydání: 27. března 2013


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
soutěž o vstupenky, cena, výhra, ankety, recenze, rozhovory, nové číslo kultu
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Ariana Neumann
Pod svícnem tma. Hledání příběhu mého otce
Argo
Ariana Neumann se narodila v sedmdesátých letech dvacátého století ve Venezuele – zde se začíná odvíjet i děj její knihy – v rodině úspěšného průmyslníka. V době jejího dospívání pro ni byl otec ztělesněním úspěchu a síly. Jeho ovšem pronásledovaly noční můry a probouzel se hlasitým křikem v jazyce, jejž nikdo nepoznával a ani mu nerozuměl. Otec o své minulosti nikdy nehovořil. Jednoho dne našla Ariana starý doklad totožnosti s otcovou dávnou fotografií, ale zcela neznámým jménem. V autorčině pátrání byl onen doklad prvním vodítkem, dalším se stala krabice, kterou zdědila v roce 2001 po otcově smrti. Krabice obsahovala válečné dokumenty, které konečně otevřely dveře ke skutečné minulosti Arianina otce.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+