MEDIA HILL

soutěž o vstupenky, cena, výhra, ankety, recenze, rozhovory, nové číslo kultu

Zveřejněno dne 28. 2. 2013
Březnový kult. s kapelou Elán
Březnové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s populární slovenskou kapelou Elán nebo souborem aktuálních recenzí. Z brněnských divadelních inscenací si čtenáři mohou přečíst recenzi Očistce z Městského divadla Brno nebo Dealerů fyzické lásky Divadla Feste. Recenze připomene i nedávný koncert Marty Kubišové v Bobycentru.

Knihy zastupuje literární debut filmového scenáristy Ondřeje Štindla pod názvem Mondschein a novinka Petry Hůlové Čechy, země zaslíbená. Filmoví fanoušci se dozvědí, jestli stojí za to zajít do kina na polsko-francouzské drama Krycí jméno Krtek. V rubrice Mlsná tužka si tentokrát redakce posvítila na divadelní restauraci Bohéma.

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i festivaly:, jejichž ústředním bodem je samozřejmě obsáhlá tabulka blížících se festivalů a kulturních akcí.

Březnový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí přehledný výhled do možností příjemně stráveného času v dalších měsících.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Dubnové číslo magazínu kult. s přílohou bydlíte*
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 11. března 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 20. března 2013
Datum vydání: 27. března 2013


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
soutěž o vstupenky, cena, výhra, ankety, recenze, rozhovory, nové číslo kultu
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Gilles de Maistre
Vlk a lev
Bontonfilm
Dvacetiletá dívka Alma přeruší své studium hry na piano a odjede na nějaký čas na chatu po svém dědečkovi, která leží na ostrově uprostřed kanadské divočiny. Po letecké havárii v lesích objeví malé lvíče určené pro výcvik v cirkuse a současně s tím se ujme i mláděte vzácného stříbrného vlka, kterého do chaty přinese vlčice uvyklá na přítomnost a přízeň jejího dědy. Rozhodne se je ochránit před světem lidí, postarat se o ně a dohromady vytvoří neobvyklou rodinu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+