MEDIA HILL

soutěž, vstupenky, kritika, literární listy, hodnocení, Cinestar, film

Zveřejněno dne 28. 12. 2012
Lednový kult. s Jaroslavem Hutkou
Lednové číslo magazínu kult. zaujme rozhovorem s Jaroslavem Hutkou nebo obsáhlým souborem aktuálních recenzí. Ty filmové se zaměřily jak na kino, v podobě chystané premiéry filmu Země zapomnění, tak na DVD. V tomto formátu totiž vyšel film Zjevení, který zaujme především fanoušky moderního hororu.

Milovníky divadla jistě potěší zhodnocení inscenace Nastasja Fillipovna v Divadle U stolu. Redaktoři nezapomněli ani na hudební novinku netradičního projektu Pískomil se vrací nebo na výstavu Po stopách moderny v Uměleckoprůmyslovém muzeu. Literární oblast reprezentuje text hodnotící román Nekropolis.
Rubrika Mlsná tužka se tentokrát zaměřila na pasta bar Cattani.

Společně s kultem vychází i první letošní číslo nového magazínu vzdělání+. Součástí magazínu je obvyklý freetime, s jehož pomocí si jistě každý v následujícím měsíci najde to své kulturní rozptýlení.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Únorové číslo magazínu kult. s přílohou menu?
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. ledna 2013
Uzávěrka komerční inzerce: 21. ledna 2013
Datum vydání: 28. ledna 2013


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
soutěž, vstupenky, kritika, literární listy, hodnocení, Cinestar, film
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Joanne K. Rowlingová
Vánoční prasátko
Albatros Media
Kuba a jeho plyšové prasátko Pašík se od sebe nehnou ani na krok – to se ale změní jednoho Štědrého večera, kdy Kuba o Pašíka přijde. Je zoufalý a potřeboval by zázrak, aby svoji milovanou hračku našel. A protože jsou Vánoce, takový zázrak se skutečně stane. Vánoční prasátko, náhrada za nezvěstného Pašíka, zničehonic ožije a vymyslí odvážný plán: vydají se s chlapcem do kouzelné Země Ztracených a Pašíka najdou, ať se jim do cesty postaví cokoli.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+