MEDIA HILL

soutěže, nové číslo, novinky, nové recenze, tipy, lístky zdarma

Zveřejněno dne 26. 10. 2012
Listopadový kult. s Mariánem Amslerem
Listopadové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s uměleckým šéfem HaDivadla, Mariánem Amslerem, souborem aktuálních recenzí a tradičně i soutěžemi o mimořádně zajímavé ceny.

Z divadelních inscenací si čtenáři mohou přečíst recenzi Soumraku samců z HaDivadla nebo Národní třídy Divadla Feste. Hodnoceným filmem je V temnotě slavné polské režisérky Agnieszky Holland. Hudbu zastupují recenze posledního alba Druhé trávy Shuttle to Bethlehem a brněnského koncertu vokálního kvartetu 4TET. Reflektována je i exkluzivní výstava věnovaná Českému komiksu.

Soutěžit mohou čtenáři o vstupenky na očekávaný brněnský koncert Hany Zagorové, vystoupení populární skupiny Komediomat nebo divadelní představení Papežka.

V rubrice Mlsná tužka tentokrát redaktor zavítal na Jakubské náměstí do restaurace Jakoby. 

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i festivaly:, které obsahují termíny největších festivalů v příštím roce a Tipy na zajímavé události nejbližších dnů a měsíců. 

Listopadový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí přehledný výhled do možností příjemně stráveného času v dalších měsících.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Prosincové číslo magazínu kult. s přílohou dárky...
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 20. listopadu 2012
Uzávěrka komerční inzerce: 20. listopadu 2012
Datum vydání: 27. listopadu 2012

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
soutěže, nové číslo, novinky, nové recenze, tipy, lístky zdarma


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+