MEDIA HILL

soutěže, vstupenky zdarma, pošli sms a vyhraj, novinka, kritika,

Zveřejněno dne 27. 9. 2012
Říjnový kult. s režisérem Tomášem Vorlem
Říjnové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem s režisérem Tomášem Vorlem při příležitosti uvedení jeho nového filmu Cesta do lesa do kin, soutěžemi o mimořádně zajímavé ceny nebo samozřejmým souborem aktuálních recenzí.

Zhodnocení se tentokrát dočkalo divadelní představení divadla Reduta Nenápadný půvab buržoazie, hudební CD Tak mě tu máš Jaromíra Nohavici a bezesporu zajímavý film Hasta la vista! Novinkou na DVD je vydání akční klasiky Dvojitý zásah. Literaturu zastupují dva oceňované romány, a sice Good night, Džerzy a Země prokletých.

Čtenáři mohou soutěžit o vstupenky na divadelní představení Ringova škola života a zdarma se podívat i na několik očekávaných koncertů – kapel Elán a Olympic nebo Heleny Vondráčkové. Všechny milovníky filmu jistě potěší možnost vyhrát vstupenky na chystaný festival náročných filmů Visions of Light. Hmotné ceny zastupuje DVD s hitem sezóny Avengers.

Rubrika Mlsná tužka se tentokrát zaměřila na restauraci a penzion Linden, sídlící na Mácově ulici.

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i menu?, v němž samozřejmě nechybí množství tipů na zajímavé restaurace nebo jejich speciality.

Říjnový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí i rozptýlení v oblasti gastronomické, která se stává dalším důvodem, proč se celým magazínem nechat inspirovat.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Listopadové číslo magazínu kult. s přílohou festivaly:
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 19. října 2012
Uzávěrka komerční inzerce: 19. října 2012
Datum vydání: 26. října 2012


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
soutěže, vstupenky zdarma, pošli sms a vyhraj, novinka, kritika,
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Halina Pawlowská
Takhle jsem si to teda nepředstavovala
Motto
Humorné povídky o tom, že rodina a láska vám nedají pokoj ani ve stáří. Pro všechny optimisty, kteří se aspoň jednou stěhovali, aspoň jednou rekonstruovali, stavěli, neustále něco opravovali, milovali a trápili se. A pro všechny, kteří se pořád smějí, i když si to teda představovali úplně jinak.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+