MEDIA HILL

Zveřejněno dne 29. 8. 2012
Zářijové číslo magazínu kult. s Milanem Holendou
Zářijové číslo přináší rozhovor s brněnským hercem Milanem Holendou, soutěže o hodnotné ceny a jako obvykle aktuální recenze. Mlsná tužka představuje a hodnotí restauraci Lloyd´s.

V zářijovém čísle Kultu můžete soutěžit, a to o lístky na brněnské koncerty kapely XIII. století, Heleny Vondráčkové nebo Jiřího Stivína. Lákavá je i Irská taneční show. Věcnými cenami jsou DVD možná největšího hitu letošní filmové sezony Avengers a balení psychostimulantu Acutil.

Zářijové číslo je také nabité recenzemi. Milovníci hudby se mohou k poslechu nechat inspirovat recenzí na nové album Petera Lipy. Zjistíte, zda stojí za to vyrazit na další snímek hyperaktivního Woodyho Allena Do Říma s láskou nebo si koupit DVD s režijním debutem Angeliny Jolie V zemi krve a medu. Milovníci literatury ocení recenzi knih 2666 Roberta Bolaňa, Nový život Orhana Pamuka nebo cestopisné Albánie.

Magazíny freetime a vzdělání+ vyšly spolu s Kultem a nechybí v nich programy, jak jste zvyklí, ani tipy na akce či adresáře jazykových škol. V zářijovém magazínu kult. najdete množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla: 
Říjnové vydání magazínu kult. s přílohou menu?
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 20. září 2012 
Uzávěrka komerční inzerce: 20. září 2012 
Datum vydání: 27. září 2012

Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+