MEDIA HILL

nové číslo, recenze, kritiky, soutěže o hodnotné ceny, výhra, vítěz, právě vychází, zdarma

Zveřejněno dne 29. 5. 2012
Červnové číslo magazínu kult. s Gitou Fuchsovou
Červnové číslo magazínu kult. přináší rozhovor s Gitou Fuchsovou o festivalu Divadelní svět, soutěže o hodnotné ceny a jako obvykle zajímavé recenze. Mlsná tužka představuje a hodnotí hospodu U Všech čertů.

V červnovém čísle Kultu můžete soutěžit, a to o lístky na nové divadelní představení Pokrevní bratři v Městském divadle Brno, vstupenky na festivaly CITYBEACH, Hudbou pro UNICEF a Hradologie 2012. Širokou škálu možností doplňuje šance vyhrát populární fantasy knihu Inheritance a aktuální album stálice české hudební scény kapely Buty.

Červnové číslo je také nabité recenzemi. Milovníci hudby se mohou k poslechu nechat inspirovat recenzí na dlouho očekávané nové album Václava Neckáře. Zjistíte, zda stojí za to vyrazit na francouzský filmový hit Nedotknutelní nebo na brněnská divadelní představení Anna Karenina a Divá Bára. Milovníci memoárové literatury ocení recenzi knihy, v níž rozmlouvá Pavel Kosatík s Madlou Vaculíkovou a klasický román zastupují Prokletí Chucka Palahniuka.

Magazíny freetime a vzdělání+ vyšly spolu s Kultem a nechybí v nich programy, jak jste zvyklí, ani tipy na akce či adresáře jazykových škol. V červnovém magazínu kult. najdete množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!


Připomínáme uzávěrku prázdninového dvojčísla:
Prázdninové vydání magazínu kult. s přílohou festivaly:
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. června 2012
Uzávěrka komerční inzerce: 20. června 2012
Datum vydání: 27. června 2012


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo, recenze, kritiky, soutěže o hodnotné ceny, výhra, vítěz, právě vychází, zdarma
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Stefan Zweig
Svět včerejška
Paměti světoznámého rakouského autora jsou jednou z jeho nejlepších a nejdůležitějších knih, ale i jedním z pramenů pro pochopení novodobé evropské kultury. V knize jsou zachyceny formou očitého svědectví všechny nejdůležitější události novodobé evropské historie, atmosféra jejích měst a setkání s desítkami nejvýznamnějších evropských osobností.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+