MEDIA HILL

nové číslo časopisu, recenze, zajímavosti, tipy, kritiky,

Zveřejněno dne 28. 1. 2012
Únorový kult. s populárním cestovatelem Miloslavem Stinglem
Únorové číslo magazínu kult. zaujme titulním rozhovorem se světoznámým cestovatelem a spisovatelem Miloslavem Stinglem, soutěžemi o mimořádně zajímavé ceny nebo obvyklým souborem aktuálních recenzí.Čtenáři mohou soutěžit o vstupenky na koncert skupiny Scooter nebo na žánrově odlišné vystoupení Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Dále o nejnovější knihu Miloslava Stingla či volný vstup na divadelní představení Papežka Městského divadla Brno. Speciálními akcemi mimo Brno pak jsou show Batman Live v Praze a vystoupení Shaolin Kung Fu mnichů kousek za rakouskými hranicemi.

Recenzovány jsou nová alba dvou populárních českých zpěvaček, Anny K. a Lenky Dusilové. Dále závěrečná část populární trilogie Ireny Douskové pod názvem Darda, film Romana Polanského Bůh masakru a divadelní představení nekonvenčního Buranteatru Spálená země. Výstavy zastupuje zhodnocení sekce Obrazy mysli – Mysl v obrazech v Uměleckoprůmyslovém muzeu.

V rubrice Mlsná tužka tentokrát recenzent zavítal do italské restaurace Mariani na ulici Bělohorské, kterou označil jako zapomenutou zajímavost. 

Součástí magazínu je obvyklý freetime a tentokrát i menu?, jehož ústředním tématem se stala česká kuchyně. Samozřejmě nechybí ani množství tipů na zajímavé restaurace nebo jejich speciality.

Únorový kult. tak mimo obvyklého množství zážitků kulturních nabízí i rozptýlení v oblasti gastronomické, která se stává dalším důvodem, proč se celým magazínem nechat inspirovat.


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Březnové číslo magazínu kult. s přílohou festivaly:
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. února 2012
Uzávěrka komerční inzerce: 20. února 2012
Datum vydání: 27. února 2012


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo časopisu, recenze, zajímavosti, tipy, kritiky,
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Halina Pawlowská
Takhle jsem si to teda nepředstavovala
Motto
Humorné povídky o tom, že rodina a láska vám nedají pokoj ani ve stáří. Pro všechny optimisty, kteří se aspoň jednou stěhovali, aspoň jednou rekonstruovali, stavěli, neustále něco opravovali, milovali a trápili se. A pro všechny, kteří se pořád smějí, i když si to teda představovali úplně jinak.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+