Time out

Zveřejněno dne 5. 1. 2012
Lednové číslo magazínu kult. s Erichem von Dänikenem
Lednový magazín kult. přináší rozhovory s Erichem von Dänikenem a Ondřejem Hejmou, soutěže o hodnotné ceny a jako obvykle zajímavé recenze. Mlsná tužka představuje a hodnotí nový podnik Glamour, který sídlí v Hybešově ulici a má motto: Luxus, který si můžeme dovolit.

V lednovém čísle Kultu můžete také soutěžit, a to o lístky na dvě představení Divadla U stolu Oresteia I. (Agamemnón) a Teď na krk oprátku ti věší, a na představení Pierrovi Richardovi. Do vyžádání., které se bude konat v Janáčkově divadle.

Lednové číslo je také nabité recenzemi. Milovníci hudby se mohou k poslechu nechat inspirovat recenzí na nové album Mira Žbirky nebo Rybiček 48. Ti, co rádi chodí na výstavy, zase recenzí na Útroby architektury. V lednu můžete vyrazit do kina na nový úspěšný film Lóve nebo do divadla na přestavení Porucha a porovnat své zážitky s našimi.

Magazíny freetime a vzdělání+ vyšly spolu s Kultem a nechybí v nich programy, jak jste zvyklí, ani tipy na akce či adresáře jazykových škol. V lednovém magazínu kult. najdete množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!


Připomínáme uzávěrku dalšího čísla:
Únorové číslo magazínu kult. s přílohou menu?
Uzávěrka kulturní inzerce (programy): 10. ledna 2012
Uzávěrka komerční inzerce: 20. ledna 2012
Datum vydání: 27. ledna 2012


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Berenika Kohoutová
Holka roku
Universal Music
Mladá česká zpěvačka známá především hitem Dělám stojky, jehož videoklip se stal rekordním v počtu zhlédnutí na Youtube, vydává nové album chytlavých písní.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+