MEDIA HILL

nové číslo časopisu kult,

Zveřejněno dne 3. 9. 2011
Říjnový kult. s duem DVA
Po prázdninách Brno opět ožívá. Zářijový magazín kult. bude ideálním průvodcem pro váš kulturní život během babího léta. V titulním rozhovoru s duem DVA se dozvíte, jak lze využít zvuky z kuchyně nebo štěkot jezevčíka. Folklor neexistujících národů i hudbu z neexistujících rádií už znají jejich posluchači po celé Evropě a i vy se můžete dočíst mnohé o jejich tvorbě.

Naše Mlsná tužka vás tentokrát dovede na staronové místo. Zrekonstruovaná Stopkova pivnice se opět stává centrem brněnského společenského života i gastronomie a vy s Kultem můžete soutěžit o poukázky na 500 Kč do tohoto skvostného zařízení.

S Kultem můžete soutěžit také o lístky na listopadový koncert skupiny Nazareth, říjnové vystoupení famózních Gipsy Kings nebo o lístky a orientální překvapení na festivalu Tales of Sahara. Mimo to máme již tradičně připraveny vstupenky do kina Lucerna. Nebojte se zkusit své štěstí!

Přichází doba vinobraní a vy si můžete vybrat, jestli se chcete vydat někam do vinařské oblasti, například na Pálavské vinobraní, nebo jen do Olympie, která se také na pár dní promění v someliérské centrum. Nejen vínem je však člověk živ. V Kultu si můžete přečíst recenzi na nový román Miloše Urbana s houbařskou tematikou či na nová alba českých kapel Tata Bojs a Koňaboj.

V zářijovém Kultu najdete množství dalších recenzí i tipů, proto neváhejte a dopřejte si porci kulturních zážitků!


Jana Zapletalová
 Přidejte k článku první komentář >> 
nové číslo časopisu kult,


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+