MEDIA HILL

Matěj Ruppert, červen

Zveřejněno dne 27. 5. 2011
Červnový kult. s Matějem Ruppertem
V červnovém kultu najdete rozhovor se zpěvákem skupiny Monkey Business a hostem na koncertě znovuobnovené kapely Oceán Matějem Ruppertem. Dozvíte se v něm mimo jiné i o jeho rockovém projektu Neruda. Dále se věnujeme novému albu V čajové konvici brněnských Květů a desce Club Silencio punk-jazzové kapely První hoře.

Techničtěji založení lidé si v červnu v Brně přijdou na své. Na veletrhu Autosalon Brno totiž budou k vidění malá, velká, stará a nová auta na různé pohonné látky. Významným tématem letošního autosalónu je elektromobilita.

Samozřejmě máme i v tomto čísle připraveny soutěže o vstupenky na zajímavé akce. Jednou z nich je říjnový koncert famózní francouzské skupiny Gipsy Kings. Zajímavou akcí pro školáky bude jistě i Bongo festival, pohybově kulturní festival pro děti a rodiče, který proběhne v den vysvědčení v zábavním parku Bongo a jeho okolí. Do třetice všeho dobrého v červnovém čísle kultu najdete i soutěž na festival Hudbou pro UNICEF, výtěžek z něhož bude věnován na očkovací programy. Další soutěže naleznete v časopise kult. a na webu kult.cz/soutěže.


Jana Zapletalová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Matěj Ruppert, červen


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+