MEDIA HILL

prosincový magazín kult, jiří kniha, husa na provázku, divadla, programy, koncerty, děti, akce, hudba, film, kino, výstavy, galerie

Zveřejněno dne 29. 11. 2010
Prosincový magazín kult. s Jiřím Knihou
S koncem listopadu je tu prosincové číslo magazínu kult., tentokrát tematicky posypané sněhovými vločkami. Na obálce i v titulním rozhovoru se vám představí herec Jiří Kniha, kterého můžete spatřit v Divadle Husa na provázku nebo v komické improvizační show Comedy Express (a v dalších projektech, ale o tom více v rozhovoru).V další části magazínu vám představíme restauraci U bílého beránka a potom se hned vrhneme na recenze. Podíváme se do Mahenova divadla na komediální Moravské sekretářky a do Městského divadla Brno na tragického Oidipa krále.

Milým hudebním tipem na vánoční dárek bude určitě nové album Hany Hegerové Mlýnské kolo v srdci mém. Ohlédnutím za děním na brněnské hudební scéně v listopadu jsou dvě recenze – na Tribute to Frank Sinatra v Hale Vodova a koncert k 70. výročí Orchestru Gustava Broma v brněnském Metro Music Baru. Z filmů se nechte nalákat na Záměnu, oddechovku pro dámy i pány.

Z knížek jsme pro vás vybrali mezigenerační fantasy novinku Middlestone českého autora Pavla Horny. Pro děti je nachystaná recenze na výstavu, kterou ocení stejnou měrou i jejich rodiče – Večerníčky a pohádky v Baron Trenck Gallery. Setkáte se na ní s Bobem a Bobkem, Patem a Matem nebo kouzelným uzlem na kapesníky Hermíny Týrlové – tedy sváteční setkání pro advent jak vyšité!

Několik stran tipů na akce vás určitě inspiruje – ať už máte chuť na velkolepou výstavu či adventní koncert nebo chcete vzít děti na divadelní představení. Podrobné programy najdete jako obvykle v další části magazínu. A nezapomeňte s námi soutěžit – tentokrát hrajeme o zajímavé šperky!

Přejeme vám klidný předvánoční čas.


Redakce
 Přidejte k článku první komentář >> 
prosincový magazín kult, jiří kniha, husa na provázku, divadla, programy, koncerty, děti, akce, hudba, film, kino, výstavy, galerie
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+