MEDIA HILL

časopis, magazín, kult, kultura, brno, media hill, programy, divadla, kina, výstavy. galerie, filmy, hudba, koncerty, soutěže, vstupenky, knihy, děti, akce

Zveřejněno dne 28. 10. 2010
Listopadový kult. se Zuzanou Lapčíkovou

V pozitivně oranžovém listopadovém čísle magazínu kult. vám přinášíme rozhovor s cimbalistkou Zuzanou Lapčíkovou, která prožívá umělecky nabitý podzim – dokončuje své vánoční album, vystupuje v klubech i na festivalech, vyučuje hudební výchovu a věnuje se rodině. Začtěte se do povídání o cimbálu i bigbítu!S divadelními recenzemi se podíváte na prkna divadelního studia Marta, kde se objevila nová studentská divadelní krev a podle představení Trůn pro královny je opět kvalitní. S další recenzí navštívíte HaDivadlo, kde podruhé premiérují Čapkovu Věc Makropulos.

Hudební recenze vás zavede na koncert legendárního účastníka ještě legendárnějšího Woodstocku – Joe Cockera. Pro rodiče menších dětí je připravená recenze na nové představení s loutkami v Divadle Radost, kde se dozvíte, Co se stalo v Maňáskově.

Z filmů jsme pro vás vybrali recenzi na snímek RED, akční komedii s vynikajícím „oldschoolovým“ obsazením. Nezapomněli jsme ani na dvě zásadní výstavní události brněnského podzimu – cestopisnou výstavu Šangri-la v Olympii přibližující exotickou Indonésii a unikátní prezentaci děl nekonformního fotografa Joela-Petera Witkina v Domě umění.

Ani s havrany krákajícími nad městem a ranní jinovatkou se možnosti kulturního vyžití v Brně neúží – prolistujte si listopadový kult., který vám v pravidelných rubrikách nabídne přehled těch nejlepších událostí měsíce. A nezapomeňte s námi soutěžit – hrajeme o vstupenky a knížky, které vám jistě zpříjemní studené večery!


Zdeňka Nováková
 Přidejte k článku první komentář >> 
časopis, magazín, kult, kultura, brno, media hill, programy, divadla, kina, výstavy. galerie, filmy, hudba, koncerty, soutěže, vstupenky, knihy, děti, akce
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+