MEDIA HILL

zářijový magazín kult, charlie straight, soutěže

Zveřejněno dne 26. 8. 2010
Zářijové číslo magazínu kult. s Charlie Straight
Ve stylově vínové barvě přichází s končícími prázdninami i zářijové číslo magazínu kult., které přináší rozhovor s kapelou Charlie Straight, jejíž název si mnozí pamatují díky jejich trojitém úspěchu při letošním udělování cen Anděl. Za skupinu odpovídal charismatický frontman Albert Černý!

Naši recenzenti se pro vás tentokrát podívali na film Zatím spolu, zatím živi, poslechli si nejnovější (come-backové) album Richarda Müllera nazvané a přečetli si knížky Zn. Hledám chlapa a Malý vetřelec. Pro rodiče máme recenzi na dětskou hororovou knihu Usnula jsem!

Magazín kult. je samozřejmě plný tipů na zajímavé brzce podzimní akce. Nejen starší generace ocení ruské Alexandrovce, pro děti je přichystáno nové představení Hudba v Čechách, Češi v hudbě v Divadle Polárka. Literární událostí měsíce bude Brněnské kulturní HOSTování a z výstav si nenechejte ujít stále trvající Bienále grafického designu v Moravské galerii nebo akce na brněnském výstavišti.

Září bude plné příležitostí k ochutnání dobrého jídla i pití – zajeďte si třeba na Bylinkové slavnosti do Čejkovic nebo se na kole stavte „na jedno" do pivovaru Černá Hora, kde se koná tradiční Pivní pouť. Burčák vám bude určitě chutnat na Pálavském vinobraní v Mikulově, na které můžete vyhrát vstupenky – zalistujte na stranu 8 nebo se podívejte sem!

Abychom vám zpříjemnili přechod z léta do podzimu, připravili jsme pro vás soutěží hned několik – většinu z nich najdete v magazínu na straně 8, po dalších dvou pak zapátrejte uvnitř časopisu. A o co soutěžíme? Vyhrát můžete vstupenky na Muchovu epopej v Městském divadle Brno, na mystické představení Shaolin, již tradiční Jazzovou mši, koncert Guns N‘ Roses nebo představení Poslední ze žhavých milenců s excelující Simonou Stašovou v hlavní roli!

V zářijovém magazínu kult. vám přinášíme i malou ochutnávku nové image, která se v příštích číslech projeví v celém designu časopisu. Změnou prošlo například logo magazínu kult. a dalších titulů vydavatelství Media Hill. Jak se vám líbí?


Zdeňka Nováková
 Přidejte k článku první komentář >> 
zářijový magazín kult, charlie straight, soutěže
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Ariana Neumann
Pod svícnem tma. Hledání příběhu mého otce
Argo
Ariana Neumann se narodila v sedmdesátých letech dvacátého století ve Venezuele – zde se začíná odvíjet i děj její knihy – v rodině úspěšného průmyslníka. V době jejího dospívání pro ni byl otec ztělesněním úspěchu a síly. Jeho ovšem pronásledovaly noční můry a probouzel se hlasitým křikem v jazyce, jejž nikdo nepoznával a ani mu nerozuměl. Otec o své minulosti nikdy nehovořil. Jednoho dne našla Ariana starý doklad totožnosti s otcovou dávnou fotografií, ale zcela neznámým jménem. V autorčině pátrání byl onen doklad prvním vodítkem, dalším se stala krabice, kterou zdědila v roce 2001 po otcově smrti. Krabice obsahovala válečné dokumenty, které konečně otevřely dveře ke skutečné minulosti Arianina otce.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+