MEDIA HILL

menu, magazín, průvodce, sushi, japonská kuchyně, momo, sushi ya, sushi point, koishi, kodo, twin poitn, borgo agnese, zemanova kavárna, brno, jídlo, hotely, adresář

Zveřejněno dne 3. 3. 2010
Jarní číslo magazínu menu? 1/2010
Hlavním tématem prvního letošního čísla magazínu menu? je japonská pochoutka sushi. Dozvíte se něco o jeho historii, způsobu přípravy a konzumace a doporučíme vám, kam si v Brně na sushi zajít. Vedle zajímavého čtení vám menu? přináší přehledné adresáře brněnských restaurací, kaváren a hotelů, se kterými se nikdy nespletete při výběru toho nejlepší místa pro přátelské nebo pracovní posezení.

Proč se nebát sushi a kam si na něj v Brně zajít se dozvíte v článku Sushi v Brně. Zeptali jsme se na sushi i několika brněnských šéfkuchařů a sushimasterů – čím může tato japonská specialita zaujmout sushi nováčka? Jakou pochoutku byste si u nich v restauraci určitě neměli nechat ujít? Nahlédli jsme pro vás do restaurací MOMO Sushi, Kodò, Sushi Point a Sushi Ya!

Další zajímavý článek nese název Cizí, a přece naše, a dozvíte se v něm, kam se v Brně vydat na autentickou národní kuchyni – jinou, než tu českou. Máte chuť na něco dobrého z Indie, Itálie, Japonska, Číny nebo Turecka? Pokud vás zaujme některá z méně obvyklých kuchyní, vydejte se do restaurace TWIN POINT – každé dva týdny najdete v jídelním lístku to nejlepší z domácí kuchyně národů celého světa – v březnu to budou třeba pochoutky z Velké Británie nebo etnické Paříže! Středomořské chutě zase najdete v restauraci BORGO Agnese, kde jsou schopni pro vás zajistit i rodinné nebo firemní večírky, svatbu na klíč nebo degustační zážitkové menu.

Malí, ale důležití hosté aneb článek o přístupu brněnských restaurací a kaváren k dětským hostům. Ve kterých restauracích naleznete dětské koutky? Obsahuje jejich menu i jiné pokrmy pro děti, než jsou hranolky s kečupem? A co přebalovací pulty nebo zábava pro větší děti? Začtěte se a nechejte se inspirovat, kam se svými dětmi vyrazit.

Ještě jste se nerozhodli, kam příště zajít na večeři? Prolistujte si náš adresář a najděte si vybranou restauraci, kavárnu nebo hotel v mapě na konci magazínu – buon appetito!


Zdeňka Nováková
 Přidejte k článku první komentář >> 
menu, magazín, průvodce, sushi, japonská kuchyně, momo, sushi ya, sushi point, koishi, kodo, twin poitn, borgo agnese, zemanova kavárna, brno, jídlo, hotely, adresář
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+