MEDIA HILL

hana robinson, listopad, kult, magazín, brno, programy, kultura, vypsaná fixa, jonquil, recenze, world press photo, národní divadlo v brně, předprodej

Zveřejněno dne 27. 10. 2009
Listopadové číslo magazínu kult. 11/2009
Listopadové číslo magazínu kult. je tady a s ním i spousta dobrého čtení, soutěží a přehledných programů, které vám usnadní výběr v bohaté kulturní nabídce brněnských zařízení! Brněnská rodačka Hana Robinson se nám v něm svěřila, jak se jí spolupracovalo s Michalem Horáčkem na albu Ohrožený druh.

A co dalšího v magazínu kult. ještě najdete? Hned na začátku to je pestrá nabídka Předprodeje vstupenek kult., z níž rozhodně nebude lehké si vybrat. Předprodej nově spolupracuje s Národním divadlem Brno a nabízí i malý předvánoční tip – otevřené poukázky na nákup vstupenek, které mohou být milým dárkem pod stromeček!

V rubrice Sondáž si s námi tentokrát popovídal Aleš Slanina, vycházející hvězda Městského divadla v Brně. A kdo si před divadlem rád zajde na něco dobrého k snědku, nechť si nechá poradit další kulinářskou kritikou Stanislava Griebeho – tentokrát se vypravil do zelené Balaboosty.

S našimi recenzenty se podíváte do divadla (Mozart!, Legenda o Velkém inkvizitorovi nebo O Honzovi a zakleté princezně), zajdete na koncert Jonquil, zaposloucháte se do Vypsané fixy a hlasu oblíbeného Fuňase a zhlédnete na dvě zajímavé výstavy fotografií.

Dalšími stránkami magazínu se nechejte inspirovat – nechybí přehled premiér brněnských divadel, tipy na hudební nebo galerijní zážitky ani nápady pro děti a upozornění na zajímavé knižní novinky a autogramiády.

Nakonec nezapomeňte soutěžit! Připravili jsme pro vás čtyři hudební delikatesy – koncerty Toma Jonese a Alice in Chains v Praze, koncert šansoniérek Ohrožený druh Michala Horáčka v Brně a Verdiho operu Nabucco ve velkolepém podání Národního divadla Brno. Další soutěže najdete na www.kult.cz, kde na vás čekají i další kulturní tipy pro mlžné listopadové večery!


Zdeňka Nováková
 Přidejte k článku první komentář >> 
hana robinson, listopad, kult, magazín, brno, programy, kultura, vypsaná fixa, jonquil, recenze, world press photo, národní divadlo v brně, předprodej
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+