MEDIA HILL

hana robinson, listopad, kult, magazín, brno, programy, kultura, vypsaná fixa, jonquil, recenze, world press photo, národní divadlo v brně, předprodej

Zveřejněno dne 27. 10. 2009
Listopadové číslo magazínu kult. 11/2009
Listopadové číslo magazínu kult. je tady a s ním i spousta dobrého čtení, soutěží a přehledných programů, které vám usnadní výběr v bohaté kulturní nabídce brněnských zařízení! Brněnská rodačka Hana Robinson se nám v něm svěřila, jak se jí spolupracovalo s Michalem Horáčkem na albu Ohrožený druh.

A co dalšího v magazínu kult. ještě najdete? Hned na začátku to je pestrá nabídka Předprodeje vstupenek kult., z níž rozhodně nebude lehké si vybrat. Předprodej nově spolupracuje s Národním divadlem Brno a nabízí i malý předvánoční tip – otevřené poukázky na nákup vstupenek, které mohou být milým dárkem pod stromeček!

V rubrice Sondáž si s námi tentokrát popovídal Aleš Slanina, vycházející hvězda Městského divadla v Brně. A kdo si před divadlem rád zajde na něco dobrého k snědku, nechť si nechá poradit další kulinářskou kritikou Stanislava Griebeho – tentokrát se vypravil do zelené Balaboosty.

S našimi recenzenty se podíváte do divadla (Mozart!, Legenda o Velkém inkvizitorovi nebo O Honzovi a zakleté princezně), zajdete na koncert Jonquil, zaposloucháte se do Vypsané fixy a hlasu oblíbeného Fuňase a zhlédnete na dvě zajímavé výstavy fotografií.

Dalšími stránkami magazínu se nechejte inspirovat – nechybí přehled premiér brněnských divadel, tipy na hudební nebo galerijní zážitky ani nápady pro děti a upozornění na zajímavé knižní novinky a autogramiády.

Nakonec nezapomeňte soutěžit! Připravili jsme pro vás čtyři hudební delikatesy – koncerty Toma Jonese a Alice in Chains v Praze, koncert šansoniérek Ohrožený druh Michala Horáčka v Brně a Verdiho operu Nabucco ve velkolepém podání Národního divadla Brno. Další soutěže najdete na www.kult.cz, kde na vás čekají i další kulturní tipy pro mlžné listopadové večery!


Zdeňka Nováková
 Přidejte k článku první komentář >> 
hana robinson, listopad, kult, magazín, brno, programy, kultura, vypsaná fixa, jonquil, recenze, world press photo, národní divadlo v brně, předprodej
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lesley-Ann Jonesová
Freddie Mercury. Bohémská rapsodie jednoho života
BB art
Zdá se, že všichni víme, kdo to byl Freddie Mercury. Bohem nadaný zpěvák formace čtyř muzikantských individualit Queen. Muž, který skupině propůjčil její nejcharakterističtější ochrannou známku: svůj hlas. Interpret a autor nezapomenutelných skladeb – od Bohemian Rhapsody přes We Are The Champions až po Innuendo. Extravagantní jedinec, libující si v okázalosti hudební i módní. Původem ze Zanzibaru, kde se narodil rodičům perského původu. Homosexuál dlouho skrývající svou orientaci a první skutečně očividná oběť AIDS z uměleckých kruhů. Bude se nám zdát, že se o Freddiem sotva můžeme dozvědět něco nového a neznámého, ovšem jen do chvíle, než se začteme do jeho rozsáhlé biografie, kterou vydala Lesley-Ann Jonesová.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+