MEDIA HILL

hana robinson, listopad, kult, magazín, brno, programy, kultura, vypsaná fixa, jonquil, recenze, world press photo, národní divadlo v brně, předprodej

Zveřejněno dne 27. 10. 2009
Listopadové číslo magazínu kult. 11/2009
Listopadové číslo magazínu kult. je tady a s ním i spousta dobrého čtení, soutěží a přehledných programů, které vám usnadní výběr v bohaté kulturní nabídce brněnských zařízení! Brněnská rodačka Hana Robinson se nám v něm svěřila, jak se jí spolupracovalo s Michalem Horáčkem na albu Ohrožený druh.

A co dalšího v magazínu kult. ještě najdete? Hned na začátku to je pestrá nabídka Předprodeje vstupenek kult., z níž rozhodně nebude lehké si vybrat. Předprodej nově spolupracuje s Národním divadlem Brno a nabízí i malý předvánoční tip – otevřené poukázky na nákup vstupenek, které mohou být milým dárkem pod stromeček!

V rubrice Sondáž si s námi tentokrát popovídal Aleš Slanina, vycházející hvězda Městského divadla v Brně. A kdo si před divadlem rád zajde na něco dobrého k snědku, nechť si nechá poradit další kulinářskou kritikou Stanislava Griebeho – tentokrát se vypravil do zelené Balaboosty.

S našimi recenzenty se podíváte do divadla (Mozart!, Legenda o Velkém inkvizitorovi nebo O Honzovi a zakleté princezně), zajdete na koncert Jonquil, zaposloucháte se do Vypsané fixy a hlasu oblíbeného Fuňase a zhlédnete na dvě zajímavé výstavy fotografií.

Dalšími stránkami magazínu se nechejte inspirovat – nechybí přehled premiér brněnských divadel, tipy na hudební nebo galerijní zážitky ani nápady pro děti a upozornění na zajímavé knižní novinky a autogramiády.

Nakonec nezapomeňte soutěžit! Připravili jsme pro vás čtyři hudební delikatesy – koncerty Toma Jonese a Alice in Chains v Praze, koncert šansoniérek Ohrožený druh Michala Horáčka v Brně a Verdiho operu Nabucco ve velkolepém podání Národního divadla Brno. Další soutěže najdete na www.kult.cz, kde na vás čekají i další kulturní tipy pro mlžné listopadové večery!


Zdeňka Nováková
 Přidejte k článku první komentář >> 
hana robinson, listopad, kult, magazín, brno, programy, kultura, vypsaná fixa, jonquil, recenze, world press photo, národní divadlo v brně, předprodej
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jan Sojka
Učitel je ve třídě sám
Artes Liberales
Próza Učitel je ve třídě sám nepřináší zážitky ze školních lavic, jak bychom se mohli domnívat, nahlíží naopak na středoškolský svět z opačné strany: čtenáři se dostane jedinečná příležitost vidět vše očima učitele, a to od žáků přes kolegy a nadřízené až k zakořeněné byrokracii a nesmyslnosti mnohých inovací. Tato ojedinělá kniha odvážně (mnohdy s jiskřivým humorem) pootevírá dvířka do zákulisí, kam se žák ani rodič běžně nedostanou.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+