MEDIA HILL

menu? 0209, průvodce restauracemi, hotely a kavárnami, adresář, media hill

Zveřejněno dne 20. 10. 2009
Podzimní vydání menu? 02/09
S prvními opravdu chladnými dny přichází i podzimní vydání magazínu menu?, průvodce brněnskými restauracemi, hotely i kavárnami. Jeho součástí je kromě mnoha zajímavých článků také Adresář s přehlednou mapou, díky kterému budete vždycky vědět, kam se vydat za speciálním gastronomickým zážitkem!

Hlavním podzimním tématem je Svatební hostina – v článku se dozvíte, na co je třeba při plánování svatby pamatovat, podle jakých pravidel uspořádat slavnostní tabuli nebo jak připravit rozpočet a vybrat restauraci. A pokud vás téma zaujalo, čtěte dále – článek Svatební veselí včera a dnes vám přiblíží tradiční podobu svatebních hostin v minulosti.

V rubrice Vaříme se tentokrát věnujeme kávě. Máte raději preso nebo překapávanou? A nebo neznáte nic lepšího než klasického turka? Začtěte se do článku Káva s požitkem, káva s chutí a zjistěte, jak si připravit ten nejvoňavější šálek.

Pro ty uspěchané z nás je připraven článek Rozvoz není jenom pizza, který vám přinese tipy na brněnské restaurace nabízející dovoz hotových pokrmů až na váš pracovní nebo kuchyňský stůl. Pro další článek rubriky Stolování si naopak budete muset najít čas – Menu jako zážitek chutí by totiž bylo škoda jen tak odbýt. Inspirujte se, udělejte si na sebe čas a užijte si oběd od aperitivu až po dezert!

Adresář hotelů, restaurací a kaváren je tentokrát opravdu obsáhlý a možná nebude snadné vybírat. Zalistujte na stranu 14, kde najdete tipy na speciality některých brněnských restaurací – už víte, kam vyrazíte příště na večeři?


Zdeňka Nováková
 Přidejte k článku první komentář >> 
menu? 0209, průvodce restauracemi, hotely a kavárnami, adresář, media hill
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Karin Lednická
Šikmý kostel. Románová kronika ztraceného města, léta 1894–1921
Bílá vrána
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí. Dnes už z výstavních budov a vznosné katedrály nezbylo nic. Jen šikmý kostel, který strmě a varovně ční do pusté krajiny. Kniha začíná obrovským důlním neštěstím roku 1894, které drsně zasáhlo do života obyvatel celého kraje. Patří mezi ně i hrdinové této knihy, jejichž pohnuté osudy můžeme po následující čtvrtstoletí sledovat.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+