MEDIA HILL

Vzdělání, magazín, 3/2009, tanec, přijímací pohovor, exotické jazyky, ISIC, ALVIE

Zveřejněno dne 8. 9. 2009
Podzimní číslo magazínu Vzdělání 3/2009
Se začátkem nového školního roku přichází i nové číslo magazínu Vzdělání, které je tentokrát nabité praktickými články šitými na míru začátku školního roku i novým studijním a pracovním ambicím.


Hlavním tématem magazínu je tanec, který dokáže spolehlivě zaplašit jakékoli pokusy podzimní deprese o odvanutí vaší letní nálady. Tanec, a s ním spojený poslech hudby a kontakt s dalšími tanečníky, vám totiž zlepší nejenom náladu, ale také kondici a imunitu, což není v chladnoucích dnech vůbec k zahození. Možná budete sami překvapeni, jak široká je nabídka tanečních kurzů v Brně. Volit můžete mezi množstvím stylů, od klasického společenského tance přes latinskoamerický a orientální tanec až po R’n’B, hip hop, dancehall nebo step. V obsáhlém článku vám poradíme, jaký styl tance vám bude nejlépe sedět a jak si vybrat nejlepšího lektora.

Pokud jste spíš studijní než sportovní typ, pak vás zaujmou příspěvky zaměřené na jazykové vzdělávání. V článku Netradiční a exotické jazyky lákají vás budeme lákat ke studiu jazyků, které nejsou zcela obvyklé. Dozvíte se například, že arabštinu a čínštinu už je možné najít i v nabídce kurzů jazykových škol, zatímco za romštinou nebo hebrejštinou bude lépe si zajít do specializovaných odborných center. Exotické jazyky vás sice lákají, ale raději byste si nejdřív vypilovali některý z těch tradičnějších? Pak určitě nepřehlédněte článek zaměřený na nové trendy ve výuce cizích řečí!

Pro studenty jsme připravili praktickou tabulku míst, která poskytují slevy na studentské kartičky ISIC a ALIVE, a pro ty, kteří by se rádi vrhli do zaměstnání, ale zatím se jim nedaří ho nalézt, je přichystán článek o tom, jak se nejvhodněji obléci na přijímací pohovor.

Díky zajímavým článkům a už tradičnímu přehlednému adresáři se magazín Vzdělání stává užitečným průvodcem pro každého, kdo má chuť na sobě dál pracovat a získávat nové zkušenosti, dovednosti i nevšední zážitky. Vzdělání je navíc průvodcem snadno přístupným – najdete jej na obvyklých distribučních místech v nových stojanech, které budeme pro vaše pohodlí pravidelně doplňovat!


Radek Holík
 Přidejte k článku první komentář >> 
Vzdělání, magazín, 3/2009, tanec, přijímací pohovor, exotické jazyky, ISIC, ALVIE
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jan Sojka
Učitel je ve třídě sám
Artes Liberales
Próza Učitel je ve třídě sám nepřináší zážitky ze školních lavic, jak bychom se mohli domnívat, nahlíží naopak na středoškolský svět z opačné strany: čtenáři se dostane jedinečná příležitost vidět vše očima učitele, a to od žáků přes kolegy a nadřízené až k zakořeněné byrokracii a nesmyslnosti mnohých inovací. Tato ojedinělá kniha odvážně (mnohdy s jiskřivým humorem) pootevírá dvířka do zákulisí, kam se žák ani rodič běžně nedostanou.
Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2018 Radek Holík
Google+