MEDIA HILL

kult, červen, časopis, brno, kultura

Zveřejněno dne 27. 5. 2009
Červnový časopis kult. s Yvonne Sanchez
Borůvková modrá je barva červnového časopisu kult. a sluší i Yvonne Sanchez. V rozhovoru s ní se dozvíte, jak je to s jejími zamotanými kořeny a odkud se bere melancholie na její poslední, autorské desce My Garden. Yvonne Sanchez vystoupí v pátek 12. června 2009 v Kyjově na festivalu Concentus Moraviae.

Stanislavu Griebeovi se v restauraci Boulevard ve dvoraně Městského divadla Brno líbilo, a dokonce mu tam i chutnalo. V rubrice Mlsná tužka se dozvíte, jestli byl přece jen v něčem háček.

Naše recenze vás připraví na zážitek v kině (Víno roku) i v divadle na opeře (Macbeth). Věnujeme se nové knize Barbary Nesvadbové Brusinky a objevili jsme pro vás cédéčko s pohádkami Ivana Martina Jirouse, které vypráví Aňa Geislerová. Více recenzí se nám tentokrát do tištěné verze nevešlo, takže je najdete na našem webu.

Začíná léto, takže červnový kult. vychází příhodně s přílohou Time out. Najdete v ní na jednom místě spoustu informací o cyklotrasách a cyklostezkách v Brně a okolí. Nabízíme vám také několik tipů na koupaliště, která v červnu zahajují sezónu. Nechybí samozřejmě Festivalový adresář 2009.

Červnové filmové premiéry přináší mimo jiné i dva české koprodukční filmy. Nedodržený slib byl natočený se Slováky a Italové se zase pustili do Vieweghova románu Případ nevěrné Kláry.

V červnu budou v Brně koncertovat Marylin Manson, Lenny Kravitz, Iva Bittová i David Koller. Už víte, kterému hudebnímu zážitku dáte přednost?

Dokonce i divadla chystají spoustu premiér. Jeden příklad za všechny – Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka v Divadelním studiu „V“. Bude to interaktivní představení, kde si diváci budou moci pomocí kinoautomatu volit, jak bude děj pokračovat.

Soutěže v červnovém Kultu se tematicky vztahují k příloze Time out. Máme pro vás mimo jiné nachystané vstupenky do zámku Vranov nad Dyjí, tři knihy z edice Outdoorový průvodce nakladatelství Grada (Český ráj, Šumava a Beskydy a Jeseníky) a vstupenky do lanového centra Proud v Brně.


PR
 Přidejte k článku první komentář >> 
kult, červen, časopis, brno, kultura
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Jacob Field
Funguje kapitalismus?
Universum
Kapitalismus je ekonomický systém, jehož hlavním cílem je zisk. Nejrůznější zboží a služby jsou produkovány, aby se vydělaly peníze. Definice je stručná a jasná. Ale nabízí se zásadní otázka: Funguje to?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2019 Radek Holík
Google+