MEDIA HILL

časopis Vzdělání, Kult, Brno, průvodce vzděláváním

Zveřejněno dne 12. 5. 2009
Letní číslo časopisu Vzdělání 2/2009
V druhém letošním čísle časopisu vzdělání jsme se v hlavním článku zaměřili na to, jak dosáhnout pocitu naplnění, osobní spokojenosti i spokojenosti ve vztazích a lepších výsledků nejen v práci. V článku Koučovat a být koučován se dozvíte, co se skrývá pod pojmem koučink i odkud se vzal, ale především co všechno musí umět firmy, které se jím zabývají, a jak si správně takovou firmu vybrat.

Zjistíte také, komu je koučink určený – možná právě vám. Nebo spíše potřebujete být koučem? V našem článku se o tomto tématu dozvíte vše potřebné.

Pokud v létě neradi lenošíte, vyberte si některý z intenzivních jazykových kurzů, který nabízí brněnské jazykové školy. Absolvovat jej můžete v místě bydliště, ale pokud o dovolené přece jen preferujete změnu, vyjeďte si. Intenzivní pobytové jazykové kurzy se v létě pořádají i v atraktivních lokalitách určených primárně k relaxaci. Kdy, jak a kde si takový kurz zajistit, to zjistíte uvnitř časopisu a pozor – podrobněji také na našich webových stránkách www.kult.cz!

Rubriku Vysoké školy a vyšší odborné školy jsme tentokrát pojali netradičně. Neradíme vám, jak vyjet na zahraniční studijní pobyt, ale určitě vás k tomu bude inspirovat a motivovat rozhovor, který jsme udělali s jedním bývalým studentem. Do zahraničí na studia si vyjel třikrát, takže ví, o čem mluví.

O tom jak se dá vzdělávat i mimo školu, navíc nenásilnou a zábavnou formou, nám napsal Dalimil Toman z Hnutí Brontosaurus.

Samozřejmě vám přinášíme také adresář jazykových a vysokých škol i jiných vzdělávacích institucí. Oslovili jsme několik desítek jazykových škol a jiných vzdělávacích institucí a informace o typu kurzů, formě výuky a cenách najdete ve dvou srovnávacích tabulkách na konci časopisu. Časopis vzdělání je především vaším praktickým a nepostradatelným průvodcem vzděláváním.


Kateřina Vašutová
 Přidejte k článku první komentář >> 
časopis Vzdělání, Kult, Brno, průvodce vzděláváním
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Karin Lednická
Šikmý kostel. Románová kronika ztraceného města, léta 1894–1921
Bílá vrána
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí. Dnes už z výstavních budov a vznosné katedrály nezbylo nic. Jen šikmý kostel, který strmě a varovně ční do pusté krajiny. Kniha začíná obrovským důlním neštěstím roku 1894, které drsně zasáhlo do života obyvatel celého kraje. Patří mezi ně i hrdinové této knihy, jejichž pohnuté osudy můžeme po následující čtvrtstoletí sledovat.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+