MEDIA HILL

Kult, říjen, Anna K., rozhovor, zpěvačka, 96 hodin, filmy, divadla, kultura, hudba, Brno, jihomoravský kraj, reklama, inzerce, soutěže

Zveřejněno dne 26. 9. 2008
Říjnový časopis Kult s Annou K.
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor se zpěvačkou Annou K., která se po svém prvním americkém turné vydá také na česká pódia. A zastávku udělá samozřejmě také v brněnském Semilasse.

Ve filmové sekci vám přineseme recenzi francouzského akčního filmu 96 hodin. Pozveme vás také na říjnové premiéry v kinech, mezi nimiž naleznete českou komedii Nestyda, 3D animovaný film Kozí příběh, drama Malé oslavy nebo americký thriller Oko dravce.

Poté vás čekají dvě knižní recenze – knihy o psychologii Pandořina skříňka od Lauren Slaterové a knižní podoby televizního a rozhlasového pořadu Po Česku od Václava Žmolíka. V hudební sekci naleznete recenzi alba Reprezent kapely Gipsy.cz a posledního alba Bratrů Ebenů nazvaného Chlebíčky. Nezapomeneme vás pozvat na zajímavé koncerty – v Semillase přistane Mig 21, Eláni se vrátí do Rondo a v Kulturním domě Rubín zazpívá Věra Špinarová.

Dále si můžete přečíst recenzi divadelního představení Tři mušketýři, které přibylo na repertoár Městského divadla Brno, a recenzi zahajovacího galakoncertu Národního divadla Brno. Divadla se budou činit také v říjnu – v Redutě odstartuje thrillerový příběh Marnie v režii J. A. Pitinského, Divadlo Polárka vás zavede do světa moderního tance s pořadem Roztančený svět a Městské divadlo Brno připravuje dvě hned dvě zajímavé premiéry: Kumšt a Osudová komedie - Peklo.

Sekci věnovanou výstavám zahajujeme recenzí dvou výstav – první s názvem O brněnských kavárnách u kafíčka se odehrává na Měnínské bráně, výstava Jak se žije s handicapem probíhá v Moravském zemském muzeu. V říjnu pak začíná například expozice Od snu k realizaci na Špilberku nebo výstava Beton – povrch architektury v Galerii architektury.

Součástí říjnového Kultu je také pravidelná příloha Fashion, která se věnuje nejen módě. Kromě módních a kosmetických trendů na letošní podzim a zimu zda naleznete také tipy na zajímavé akce spojené s módou a odíváním.

V říjnovém vydaní časopisu Kult naleznete ještě mnoho dalších pozvánek a tipů na zajímavé kulturní, společenské, gastronomické a jiné akce, ale také programy kin, klubů, divadel, galerií, muzeí apod. Chybět samozřejmě také nebudou zajímavé soutěže o lákavé ceny.

Kult 11/2008 vychází 24. října 2008
Redakční uzávěrka: 5. října 2008
Inzertní uzávěrka: 15. října 2008


Petra Samsonová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Kult, říjen, Anna K., rozhovor, zpěvačka, 96 hodin, filmy, divadla, kultura, hudba, Brno, jihomoravský kraj, reklama, inzerce, soutěže
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Joanne K. Rowlingová
Vánoční prasátko
Albatros Media
Kuba a jeho plyšové prasátko Pašík se od sebe nehnou ani na krok – to se ale změní jednoho Štědrého večera, kdy Kuba o Pašíka přijde. Je zoufalý a potřeboval by zázrak, aby svoji milovanou hračku našel. A protože jsou Vánoce, takový zázrak se skutečně stane. Vánoční prasátko, náhrada za nezvěstného Pašíka, zničehonic ožije a vymyslí odvážný plán: vydají se s chlapcem do kouzelné Země Ztracených a Pašíka najdou, ať se jim do cesty postaví cokoli.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+