MEDIA HILL

Vzdělání, podzim, 2008, časopis, jazykové školy, kurzy, děti, kurzy vaření, vyšší odborné školy, vysoké školy, španělština, certifikáty, teenageři

Zveřejněno dne 8. 9. 2008
Podzimní číslo Vzdělání 3/08
Letošní třetí číslo časopisu Vzdělání vás v úvodním článku seznámí s firemními outdoorovými programy, které získávají stále na větší oblibě. Jsou pouze záležitostí módy, nebo jde o budoucnost vzdělávání?

Samozřejmě se opět věnujeme také mnoha jazykovým tématům – hned v tom prvním se dozvíte, jak naučit jazyk teenagery a jaká nabídka je v této oblasti v Brně. Druhé téma se podívá na zoubek firemním jazykovým kurzům. Zjistíte k čemu je, když se v práci učíte, a také to, kdo vám tento kurz připraví na míru, za jakých podmínek a hlavně za kolik. V jazykové sekci se také pravidelně zabýváme mezinárodně uznávaným zkouškám a certifikátům z cizích jazyků – tentokrát jsme sáhli po španělštině.
A v neposlední řadě jsme pro vás ve spolupráci s renomovanou jazykovou školou připravili jedinečný jazykový minikurz angličtiny. V jeho prvním díle si procvičíte komunikaci spojenou s rezervací hotelu či objednáváním jídla v restauraci.
V sekci věnované školství jsme se zaměřili na vyšší odborné školy a jejich nabídku na jižní Moravě. Poté vás seznámíme také s nabídkou oborů kombinovaného studia na Vysokém učení technickém v Brně. Studium techniky při zaměstnaní už totiž v současnosti není žádný problém.
V rubrice Do práce vám poradíme, jak se vypořádat s životopisem v angličtině, protože ne vždy si vystačíte s tím česky psaným.
V sekci věnované kurzům jsme pro vás vybrali několik netradičních kroužků a kurzů určených dětem. Pokud je tedy vaše dítko originální a klasický kroužek zpěvu nebo kopané ho nezaujal, nechejte se inspirovat. A jestliže hledáte nějaký zajímavý koníček pro sebe, zkuste zvážit kurzy vaření, kterým se věnujeme v dalším zajímavém článku.
V novém vydání časopisu Vzdělání naleznete také mnoho dalších zajímavostí, aktualit, soutěží a článků. Součástí časopisu je samozřejmě přehled brněnských jazykových škol s praktickou mapou.

Vzdělání 1/09 vychází 4. února 2009
Redakční uzávěrka: 9. ledna 2009
Inzertní uzávěrka: 21. ledna 2009


Petra Samsonová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Vzdělání, podzim, 2008, časopis, jazykové školy, kurzy, děti, kurzy vaření, vyšší odborné školy, vysoké školy, španělština, certifikáty, teenageři
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Ariana Neumann
Pod svícnem tma. Hledání příběhu mého otce
Argo
Ariana Neumann se narodila v sedmdesátých letech dvacátého století ve Venezuele – zde se začíná odvíjet i děj její knihy – v rodině úspěšného průmyslníka. V době jejího dospívání pro ni byl otec ztělesněním úspěchu a síly. Jeho ovšem pronásledovaly noční můry a probouzel se hlasitým křikem v jazyce, jejž nikdo nepoznával a ani mu nerozuměl. Otec o své minulosti nikdy nehovořil. Jednoho dne našla Ariana starý doklad totožnosti s otcovou dávnou fotografií, ale zcela neznámým jménem. V autorčině pátrání byl onen doklad prvním vodítkem, dalším se stala krabice, kterou zdědila v roce 2001 po otcově smrti. Krabice obsahovala válečné dokumenty, které konečně otevřely dveře ke skutečné minulosti Arianina otce.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+