MEDIA HILL

Vzdělání, podzim, 2008, časopis, jazykové školy, kurzy, děti, kurzy vaření, vyšší odborné školy, vysoké školy, španělština, certifikáty, teenageři

Zveřejněno dne 8. 9. 2008
Podzimní číslo Vzdělání 3/08
Letošní třetí číslo časopisu Vzdělání vás v úvodním článku seznámí s firemními outdoorovými programy, které získávají stále na větší oblibě. Jsou pouze záležitostí módy, nebo jde o budoucnost vzdělávání?

Samozřejmě se opět věnujeme také mnoha jazykovým tématům – hned v tom prvním se dozvíte, jak naučit jazyk teenagery a jaká nabídka je v této oblasti v Brně. Druhé téma se podívá na zoubek firemním jazykovým kurzům. Zjistíte k čemu je, když se v práci učíte, a také to, kdo vám tento kurz připraví na míru, za jakých podmínek a hlavně za kolik. V jazykové sekci se také pravidelně zabýváme mezinárodně uznávaným zkouškám a certifikátům z cizích jazyků – tentokrát jsme sáhli po španělštině.
A v neposlední řadě jsme pro vás ve spolupráci s renomovanou jazykovou školou připravili jedinečný jazykový minikurz angličtiny. V jeho prvním díle si procvičíte komunikaci spojenou s rezervací hotelu či objednáváním jídla v restauraci.
V sekci věnované školství jsme se zaměřili na vyšší odborné školy a jejich nabídku na jižní Moravě. Poté vás seznámíme také s nabídkou oborů kombinovaného studia na Vysokém učení technickém v Brně. Studium techniky při zaměstnaní už totiž v současnosti není žádný problém.
V rubrice Do práce vám poradíme, jak se vypořádat s životopisem v angličtině, protože ne vždy si vystačíte s tím česky psaným.
V sekci věnované kurzům jsme pro vás vybrali několik netradičních kroužků a kurzů určených dětem. Pokud je tedy vaše dítko originální a klasický kroužek zpěvu nebo kopané ho nezaujal, nechejte se inspirovat. A jestliže hledáte nějaký zajímavý koníček pro sebe, zkuste zvážit kurzy vaření, kterým se věnujeme v dalším zajímavém článku.
V novém vydání časopisu Vzdělání naleznete také mnoho dalších zajímavostí, aktualit, soutěží a článků. Součástí časopisu je samozřejmě přehled brněnských jazykových škol s praktickou mapou.

Vzdělání 1/09 vychází 4. února 2009
Redakční uzávěrka: 9. ledna 2009
Inzertní uzávěrka: 21. ledna 2009


Petra Samsonová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Vzdělání, podzim, 2008, časopis, jazykové školy, kurzy, děti, kurzy vaření, vyšší odborné školy, vysoké školy, španělština, certifikáty, teenageři
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Dominik Landsman
Karanténa s moderním fotrem
Ikar
Moderní fotr, Čeněk a Nataša v karanténě! To si takhle jednoho prosluněného odpoledne dá někdo v Číně na stojáka u stánku netopýra na loupačku a za pár měsíců, na opačné straně zeměkoule, jste vy zavření doma, protože venku číhá smrt, šijete roušky a krotíte vášně hyperaktivního školáka, jehož vzdělání částečně padlo na vás – školy jsou totiž zavřené.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+