MEDIA HILL

Kult, září, časopis, All X, Temný rytíř, Mumie: Hrob dračího císaře, knihy, recenze, hudba, výstavy, články, divadla, Městské divadlo Brno, X Factor

Zveřejněno dne 27. 8. 2008
Zářijový Kult s kapelou All X
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s brněnskou kapelou All X, která se velmi úspěšně zúčastnila soutěže X Factor. Pánové z kapely vystudovali JAMU a potkali se v Městském divadle Brno, kde všichni účinkují.

Ve filmové sekci jsou pro vás připraveny recenze filmů Temný rytíř a Mumie: Hrob dračího císaře. Mezi zářijovými novinkami najdete nové pokračování filmu Hellboy, české válečné drama Tobruk, americkou komedii Tropická bouře nebo historické drama Katyň.

V knižní sekci opět naleznete čtyři recenze zajímavých knih. První je Zpráva o cestě na severní pól od Petra Horkého, druhou thriller Rychlé lodě do pekel od Petra Eisnera, třetí kniha A pak už jen tma od Petry Bátok a poslední recenzovanou knihou je Jiná Afrika od Pavly Jazairiové.

Hudební sekci zahajujeme recenzemi alba Ber, dokud dávám od punkové skupiny Nežfaleš a alba Jarove pesničky, které vzniklo jako pocta hudebníkovi Jarovi Filipovi. Pak vás pozveme na zajímavé zářijové koncerty – na Šelepce vystoupí Záviš, na Stadion na Kounicové zavítá Helena Vondráčková a zpívající právník Ivo Jahelka zahraje ve Veverské Bítýšce.

Dále se můžete těšit na upoutávky čtyř divadelních premiér – v Městském divadle Brno připravují Tři mušketýry, ve Studiu Marta představí hned dvě nová představení – Dobrý Bůh z Manhattanu a Portugálie, v Divadle Bolka Polívka pak uvedou Dotyky.

Přichystána je pro vás také recenze 23. mezinárodního bienále grafického designu, které probíhá až do poloviny října v Moravské galerii v Brně. V září také můžete navštívit další zajímavé výstavy, na které vás nezapomeneme pozvat.

Součástí zářijového Kultu je také rozšířená sekce tipů na zářijové akce v anglickém jazyce. V Kultu naleznete ještě mnoho dalších pozvánek na kulturní a společenské akce, programy kin, divadel, galerií a klubů apod. V neposlední řadě samozřejmě také soutěže o zajímavé ceny.

Kult 10/2008 s přílohou Fashion vychází 25. září 2008
Redakční uzávěrka: 5. září 2008
Inzertní uzávěrka: 15. září 2008


Petra Samsonová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Kult, září, časopis, All X, Temný rytíř, Mumie: Hrob dračího císaře, knihy, recenze, hudba, výstavy, články, divadla, Městské divadlo Brno, X Factor
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+