MEDIA HILL

Kult, září, časopis, All X, Temný rytíř, Mumie: Hrob dračího císaře, knihy, recenze, hudba, výstavy, články, divadla, Městské divadlo Brno, X Factor

Zveřejněno dne 27. 8. 2008
Zářijový Kult s kapelou All X
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s brněnskou kapelou All X, která se velmi úspěšně zúčastnila soutěže X Factor. Pánové z kapely vystudovali JAMU a potkali se v Městském divadle Brno, kde všichni účinkují.

Ve filmové sekci jsou pro vás připraveny recenze filmů Temný rytíř a Mumie: Hrob dračího císaře. Mezi zářijovými novinkami najdete nové pokračování filmu Hellboy, české válečné drama Tobruk, americkou komedii Tropická bouře nebo historické drama Katyň.

V knižní sekci opět naleznete čtyři recenze zajímavých knih. První je Zpráva o cestě na severní pól od Petra Horkého, druhou thriller Rychlé lodě do pekel od Petra Eisnera, třetí kniha A pak už jen tma od Petry Bátok a poslední recenzovanou knihou je Jiná Afrika od Pavly Jazairiové.

Hudební sekci zahajujeme recenzemi alba Ber, dokud dávám od punkové skupiny Nežfaleš a alba Jarove pesničky, které vzniklo jako pocta hudebníkovi Jarovi Filipovi. Pak vás pozveme na zajímavé zářijové koncerty – na Šelepce vystoupí Záviš, na Stadion na Kounicové zavítá Helena Vondráčková a zpívající právník Ivo Jahelka zahraje ve Veverské Bítýšce.

Dále se můžete těšit na upoutávky čtyř divadelních premiér – v Městském divadle Brno připravují Tři mušketýry, ve Studiu Marta představí hned dvě nová představení – Dobrý Bůh z Manhattanu a Portugálie, v Divadle Bolka Polívka pak uvedou Dotyky.

Přichystána je pro vás také recenze 23. mezinárodního bienále grafického designu, které probíhá až do poloviny října v Moravské galerii v Brně. V září také můžete navštívit další zajímavé výstavy, na které vás nezapomeneme pozvat.

Součástí zářijového Kultu je také rozšířená sekce tipů na zářijové akce v anglickém jazyce. V Kultu naleznete ještě mnoho dalších pozvánek na kulturní a společenské akce, programy kin, divadel, galerií a klubů apod. V neposlední řadě samozřejmě také soutěže o zajímavé ceny.

Kult 10/2008 s přílohou Fashion vychází 25. září 2008
Redakční uzávěrka: 5. září 2008
Inzertní uzávěrka: 15. září 2008


Petra Samsonová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Kult, září, časopis, All X, Temný rytíř, Mumie: Hrob dračího císaře, knihy, recenze, hudba, výstavy, články, divadla, Městské divadlo Brno, X Factor
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Joanne K. Rowlingová
Vánoční prasátko
Albatros Media
Kuba a jeho plyšové prasátko Pašík se od sebe nehnou ani na krok – to se ale změní jednoho Štědrého večera, kdy Kuba o Pašíka přijde. Je zoufalý a potřeboval by zázrak, aby svoji milovanou hračku našel. A protože jsou Vánoce, takový zázrak se skutečně stane. Vánoční prasátko, náhrada za nezvěstného Pašíka, zničehonic ožije a vymyslí odvážný plán: vydají se s chlapcem do kouzelné Země Ztracených a Pašíka najdou, ať se jim do cesty postaví cokoli.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+