MEDIA HILL

kult, červen, Michaela Salačová, časopis, rozhovor, film, divadlo, výstava, knihy, hudba

Zveřejněno dne 27. 5. 2008
Červnový Kult s Míšou Salačovou
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s miss a profesionální dýdžejkou Michaelou Salačovou. Míša mimo jiné působí jako PR manažerka velké taneční akce Apokalypsa, jejíž další pokračování se uskuteční právě v červnu.

Ve filmové sekci je pro vás připravena recenze thrilleru Smrt on-line. Mezi červnovými pozvánkami do kina najdete celovečerní verzi oblíbeného seriálu Sex ve městě, novou českou komedii František je děvkař nebo americké sci-fi Stalo se.

V knižní sekci naleznete recenze knihy Na vlnách od Masudžiho Ibuseho a sbírky povídek Josefa Prokeše Na sviňu svět. V hudební sekci vás pozveme na zajímavé koncerty – na Musilce se odehraje společný koncert kapel Synkopy 61, Bronz, VKV a Taxi; v kostele sv. Jakuba vystoupí Chór uralských kozáků a na Velodrom zavítají Linkin Park.

Dále se můžete těšit na recenze dvou divadelních představení: prvním je Gianni Schicchi a Komedianti, které pro Mahenovo divadlo zrežíroval Ondřej Havelka, druhým tragikomedie Vrátila se jednou v noci z repertoáru Městského divadla Brno. Rovněž nabídka červnových premiér je pestrá – v Mahenově divadle uvedou světovou premiéru opery Mai 68, do Městského divadla Brno můžete zajít na Mam’zelle Nitouche a v Městském divadle Zlín sáhli po klasickém muzikálu Balada pro banditu.

Přichystána je pro vás také recenze výstavy Východ především, věnující se českému komiksu. V červnu také začínají další zajímavé výstavy, například v Galerii Kabinet vystaví pod názvem Rodinná mapa svá díla Jana Štěpánová a Gabriela Kontra, v Místodržitelském paláci proběhne výstava Slovak rep. a v Galerii města Blanska představí své kresby, ilustrace a grafiky Erik Šille.

Součástí červnového Kultu je také rozšířená sekce pro děti, která kromě recenze knihy Moja, Tatu a tiplíci nabídne mnoho lákavých a zajímavých tipů na akce určené zejména dětem, ale nejen jim.

V červnovém Kultu naleznete ještě mnoho dalších pozvánek na kulturní a společenské akce, programy kin, divadel, galerií a klubů apod. V neposlední řadě samozřejmě také soutěže o zajímavé ceny.

Kult 7-8/2008 s přílohou Letní festivaly vychází 25. června 2008
Redakční uzávěrka: 5. června 2008
Inzertní uzávěrka: 16. června 2008


Petra Samsonová
 Přidejte k článku první komentář >> 
kult, červen, Michaela Salačová, časopis, rozhovor, film, divadlo, výstava, knihy, hudba
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Dominik Landsman
Karanténa s moderním fotrem
Ikar
Moderní fotr, Čeněk a Nataša v karanténě! To si takhle jednoho prosluněného odpoledne dá někdo v Číně na stojáka u stánku netopýra na loupačku a za pár měsíců, na opačné straně zeměkoule, jste vy zavření doma, protože venku číhá smrt, šijete roušky a krotíte vášně hyperaktivního školáka, jehož vzdělání částečně padlo na vás – školy jsou totiž zavřené.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+