MEDIA HILL

kult, červen, Michaela Salačová, časopis, rozhovor, film, divadlo, výstava, knihy, hudba

Zveřejněno dne 27. 5. 2008
Červnový Kult s Míšou Salačovou
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s miss a profesionální dýdžejkou Michaelou Salačovou. Míša mimo jiné působí jako PR manažerka velké taneční akce Apokalypsa, jejíž další pokračování se uskuteční právě v červnu.

Ve filmové sekci je pro vás připravena recenze thrilleru Smrt on-line. Mezi červnovými pozvánkami do kina najdete celovečerní verzi oblíbeného seriálu Sex ve městě, novou českou komedii František je děvkař nebo americké sci-fi Stalo se.

V knižní sekci naleznete recenze knihy Na vlnách od Masudžiho Ibuseho a sbírky povídek Josefa Prokeše Na sviňu svět. V hudební sekci vás pozveme na zajímavé koncerty – na Musilce se odehraje společný koncert kapel Synkopy 61, Bronz, VKV a Taxi; v kostele sv. Jakuba vystoupí Chór uralských kozáků a na Velodrom zavítají Linkin Park.

Dále se můžete těšit na recenze dvou divadelních představení: prvním je Gianni Schicchi a Komedianti, které pro Mahenovo divadlo zrežíroval Ondřej Havelka, druhým tragikomedie Vrátila se jednou v noci z repertoáru Městského divadla Brno. Rovněž nabídka červnových premiér je pestrá – v Mahenově divadle uvedou světovou premiéru opery Mai 68, do Městského divadla Brno můžete zajít na Mam’zelle Nitouche a v Městském divadle Zlín sáhli po klasickém muzikálu Balada pro banditu.

Přichystána je pro vás také recenze výstavy Východ především, věnující se českému komiksu. V červnu také začínají další zajímavé výstavy, například v Galerii Kabinet vystaví pod názvem Rodinná mapa svá díla Jana Štěpánová a Gabriela Kontra, v Místodržitelském paláci proběhne výstava Slovak rep. a v Galerii města Blanska představí své kresby, ilustrace a grafiky Erik Šille.

Součástí červnového Kultu je také rozšířená sekce pro děti, která kromě recenze knihy Moja, Tatu a tiplíci nabídne mnoho lákavých a zajímavých tipů na akce určené zejména dětem, ale nejen jim.

V červnovém Kultu naleznete ještě mnoho dalších pozvánek na kulturní a společenské akce, programy kin, divadel, galerií a klubů apod. V neposlední řadě samozřejmě také soutěže o zajímavé ceny.

Kult 7-8/2008 s přílohou Letní festivaly vychází 25. června 2008
Redakční uzávěrka: 5. června 2008
Inzertní uzávěrka: 16. června 2008


Petra Samsonová
 Přidejte k článku první komentář >> 
kult, červen, Michaela Salačová, časopis, rozhovor, film, divadlo, výstava, knihy, hudba
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Lenka Požárová
Londýn prostě žeru
Lenka Požárová
Lenka Požárová, známá jako zapálená kuchařka, přišla do Londýna nasbírat zkušenosti pro otevření vlastního bistra. Po pár letech, kdy se tam se svou rebelskou povahou prodírala prací ve slovutných restauracích, z něj odcházela nasměrovaná ke zcela jiné profesi, a to novinařině. V knize kombinuje tipy na to nejzajímavější jídlo či pití, co tu objevila, se svéráznými zážitky ze života v protisměru i svůdnými recepty. To město budete milovat i nenávidět spolu s ní! Svižný text vyšperkovaný autorskými fotografiemi je spolu s výjimečným grafickým zpracováním na knižním trhu lahodným osvěžením. Knížka je pro všechny, kdo Londýn znají a touží se dozvědět víc. Taky pro ty, co se tam teprve chystají. Nebo pro ty, kteří chtějí dělat výpady maximálně do lednice.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+