MEDIA HILL

Kult, březen, Fashion, Pavel Liška, nové číslo, časopis

Zveřejněno dne 25. 2. 2008
Březnový Kult s přílohou o módě
Nové číslo časopisu Kult přináší rozhovor s oblíbeným a velice vytíženým hercem Pavlem Liškou. V druhé polovině března do kin přijde film Venkovský učitel, v němž si zahrál titulní roli, takže řeč bude hlavně o filmu, ale také o divadle, rodině a dětech.

Ve filmové sekci jsou pro vás připraveny recenze filmů Tahle země není pro starý (čerstvý držitel Oscara za nejlepší film) a Rambo: Do pekla a zpět. Chybět nebudou ani pozvánky na březnové premiéry, mezi nimiž samozřejmě najdete nový český film Bohdana Slámy Venkovský učitel, hudební drama Control nebo výpravný snímek 10 000 př. n. l.

V knižní sekci naleznete recenzi knihy Gottland a knihy rozhovorů s překladatelem Martinem Hilským Když ticho mluví. Hudební sekci zahájí opět dvě recenze: alba Bílá velryba zpěváka Michala Hrůzy a reedice alba Sluneční hodiny od kapely Synkopy a Oldřicha Veselého. Nezapomene vás pozvat také na koncerty a hudební akce. V Semilasse se na svém posledním turné rozloučí s fanoušky bigbítový Katapult, na Flédu zavítá Iva Frühlingová a zlínskou halu Novesta ovládne Metalmania v čele s Megadeth.

Dále se můžete těšit na recenze dvou divadelních představení: prvním je Dumasova Královna Margot v Mahenově divadle, druhým hra Mária Sabína z repertoáru Studia Marta. Rovněž nabídka březnových premiér je pestrá – v Divadle U stolu uvedou Zapomenuté světlo, do Městského divadla Brno můžete zajít na hru Jánošík aneb Na skle malované a Divadelní studio „V“ připravuje grotesku Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho.

Přichystány jsou pro vás také recenze výstav, tentokrát se podíváme dvakrát mimo Brno: poprvé do Olomouce na výstavu díla Emila Filly, podruhé do Prahy na retrospektivu Michaela Rittsteina. V březnu budou také začínat další zajímavé výstavy, například v Galerii G99 budou vystavovat mladí ruští tvůrci Vasil Artamonov a Alexey Klyuykov, v Pražákově paláci si můžete připomenout tvorbu malířky Milady Marešové a v Galerii architektury se podíváte na Jiné domy 007.

Součástí březnového Kultu je také speciální příloha Fashion, věnující se nejen módě. Naleznete zde módní trendy na jaro a léto, pozvánky na zajímavé módní akce, ale také soutěž o značkovou kosmetiku.

V březnovém Kultu naleznete ještě mnoho dalších pozvánek na kulturní a společenské akce, programy kin, divadel, galerií a klubů apod. V neposlední řadě samozřejmě také další soutěže o zajímavé ceny.

Kult 4/2008 s přílohou Bydlení vychází 24. března 2008
Redakční uzávěrka: 5. března 2008
Inzertní uzávěrka: 14. března 2008


Petra Samsonová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Kult, březen, Fashion, Pavel Liška, nové číslo, časopis
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Gilles de Maistre
Vlk a lev
Bontonfilm
Dvacetiletá dívka Alma přeruší své studium hry na piano a odjede na nějaký čas na chatu po svém dědečkovi, která leží na ostrově uprostřed kanadské divočiny. Po letecké havárii v lesích objeví malé lvíče určené pro výcvik v cirkuse a současně s tím se ujme i mláděte vzácného stříbrného vlka, kterého do chaty přinese vlčice uvyklá na přítomnost a přízeň jejího dědy. Rozhodne se je ochránit před světem lidí, postarat se o ně a dohromady vytvoří neobvyklou rodinu.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2021 Radek Holík
Google+