MEDIA HILL

Kult, Barbara Maria Willi, rozhovor, Time Out, cestování, příloha, únor, hudba, kluby, divadla, galerie

Zveřejněno dne 25. 1. 2008
Únorový Kult s přílohou o cestování
Titulní stranu nového čísla časopisu Kult zdobí cembalistka a docentka JAMU Barbara Maria Willi, s níž o pár stránek dále najdete zajímavý rozhovor o hudbě, starých hudebních nástrojích, baroku a také trochu o svobodě.

Ve filmové sekci jsou pro vás připraveny recenze filmů Jan Saudek (dokumentární celovečerní snímek) a Pokání (válečné drama). Chybět nebudou ani pozvánky na únorové premiéry, mezi nimiž najdete českou komedii Milana Šteindlera nazvanou O život, americký thriller Noc patří nám nebo další film bratrů Coenových Tahle země není pro starý.

V knižní sekci naleznete recenzi knihy Klub starých mládenců a třetího dílu Četnických humoresek. Hudební sekci zahájí opět dvě recenze: alba Bejbypank od hudebního projektu Kašpárek v rohlíku a nového alba kapely Prouza nazvaného V tichosti. Nezapomene vás pozvat také na koncerty a hudební akce. V Alterně zahraje netradiční hudební skupina El Gafla, v Kulturním domě Rubín vystoupí Terne Čhave a na Šelepku zavítá Totální nasazení.

Dále se můžete těšit na recenze dvou divadelních představení: prvním je Rossiniho opera Lazebník sevillský v Janáčkově divadle, druhým komedie Charleyova teta z repertoáru Městského divadla Brno. Rovněž nabídka únorových premiér je pestrá – v Redutě uvedou Služky, do Janáčkova divadla můžete zajít na balet Raymonda a Divadlo Polárka připravuje pohybově-hudební inscenaci Romeo a Julie aneb Město hříchu.

Přichystány jsou pro vás také upoutávky na zajímavé únorové výstavy. Například v Urban centru budou vystaveny návrhy hodin pro náměstí Svobody, v Dietrichsteinském paláci budou k vidění Zkameněliny Evropy a na Špilberku se podíváte na Zmizelý svět brněnských kaváren.

Součástí únorového Kultu je také speciální příloha Time Out, věnující se cestování a volnému času. Naleznete zde zajímavý článek o oblíbených zahraničních destinacích, tipy na výlety po jižní Moravě a tipy na procházky po městě Brně.

V únorovém Kultu naleznete ještě mnoho dalších pozvánek na kulturní a společenské akce, programy kin, divadel, galerií a klubů apod. V neposlední řadě samozřejmě také soutěže o zajímavé ceny.

Kult 3/2008 vychází 25. února 2008
Redakční uzávěrka: 5. února 2008
Inzertní uzávěrka: 15. února 2008


Petra Samsonová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Kult, Barbara Maria Willi, rozhovor, Time Out, cestování, příloha, únor, hudba, kluby, divadla, galerie
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Tim Waver
Nikdo není doma
Mystery Press
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli... Zapadlá yorkshirská vesnička měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy. Povečeřeli, popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které toho večera pořídili. O dva roky později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada úplně pohltí. Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+