MEDIA HILL

Vzdělání, časopis, jazykové kurzy, taneční kurzy, počítačové kurzy, e-learning, certifikáty, angličtina, začátečníci

Zveřejněno dne 3. 9. 2007
Podzimní číslo Vzdělání 3/07 již vyšlo
Na konci srpna vyšlo další číslo časopisu Vzdělání – průvodce vzděláváním v Brně. Jedním z hlavních témat nového čísla jsou individuální jazykové kurzy. Dozvíte se, kdo pro koho jsou tyto kurzy určeny, jak jsou organizovány a jaké jsou jejich výhody a nevýhody.

Další téma se věnuje výuce jazyků prostřednictvím tzv. e-learningu, tedy kurzů realizovaných přes počítač a internet. Prozradíme vám, jak tato výuka funguje, jaké jazyky můžete studovat, kolik vás to bude stát nebo jak se do kurzu přihlásit.

Dále se v novém čísle zabýváme speciálními a profesními jazykovými kurzy, které jsou určeny pro lékaře, právníky, manažery, učitele apod. Neméně zajímavému „jazykovému“ tématu se věnujeme v článku Falešný začátečník není věčný začátečník. Poradíme vám, jak si vybrat vhodný kurz, pokud začínáte s jazykem stále od začátku a považujete se za věčného začátečníka. A pokud již nejste začátečníky a naopak si chcete své znalosti ověřit, mohl by vás zaujmout článek o mezinárodních certifikátech z angličtiny. Seznámíme vás s těmi nejvyužívanějšími a přiblížíme vám, jaké jsou podmínky pro jejich získání.

V sekci věnované vysokoškolskému vzdělávání se jsme se zaměřili na přípravu na přijímací zkoušky právě na vysoké školy. V článku naleznete mnoho dobrých rad, které by vám měly tento velmi stresující a náročný proces usnadnit. Dále se podíváme na zoubek školskému systému Velké Británie, možnostem studia a stipendií v této zemi.

V rubrice Do práce vám poradíme, kde a jak hledat práci nebo brigádu. Kromě několika dobrých doporučení naleznete v článku také praktickou tabulku s užitečnými odkazy na nabídky práce na internetu.

Součástí vzdělávání jsou také nejrůznější kurzy a kroužky. V novém čísle jsme trošku netradičně zaměřili na taneční kurzy, které se vám však ještě před začátkem plesové sezony mohou hodit. Druhým zajímavým tématem je výuka počítačové gramotnosti a další kurzy, při nichž je počítač nezbytností.

V novém vydání časopisu Vzdělání naleznete také mnoho dalších zajímavostí, aktualit a článků. Součástí časopisu je samozřejmě přehled brněnských jazykových škol s praktickou mapou, do níž jsou zařízení zakreslena.

Další číslo Vzdělání 1/08 vychází 1. února 2008
Redakční uzávěrka je 4. ledna 2008, uzávěrka pro tisk je 18. ledna 2008


Petra Samsonová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Vzdělání, časopis, jazykové kurzy, taneční kurzy, počítačové kurzy, e-learning, certifikáty, angličtina, začátečníci
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Karin Lednická
Šikmý kostel. Románová kronika ztraceného města, léta 1894–1921
Bílá vrána
Románová kronika ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na úbytě - také kvůli těžbě uhlí. Dnes už z výstavních budov a vznosné katedrály nezbylo nic. Jen šikmý kostel, který strmě a varovně ční do pusté krajiny. Kniha začíná obrovským důlním neštěstím roku 1894, které drsně zasáhlo do života obyvatel celého kraje. Patří mezi ně i hrdinové této knihy, jejichž pohnuté osudy můžeme po následující čtvrtstoletí sledovat.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+