MEDIA HILL

Zveřejněno dne 15. 8. 2006
Srpnový Fashion
V letošním druhém čísle časopisu Fashion vám přinášíme téma věnované oblečení na míru versus konfekce. Naše nová spolupracovnice Monika Herzigová zhodnotila výhody a nevýhody obou typů odívání a zároveň se investigativně vypravila zjistit, jak to v takovém krejčovském salonu chodí.

Druhá posila našeho týmu – Martina Kušnírová – se pro změnu ponořila do historie, ale i současných trendů svatebních šatů. Takže pokud vás zajímá, jak šaty zvané svatební vypadaly kdysi a jak vypadají nyní, ponořte se do článku v rubrice Šatník.
Na titulní stránce časopisu Fashion se můžete pokochat pohledem na originální model návrhářky Andrey Kvasnicové. Andrea získala na únorovém veletrhu Styl a Kabo prestižní ocenění Top Styl Designer, nemohli jsme si tedy nechat ujít příležitost vyzpovídat tuto nadějnou mladou slovenskou návrhářku. Protože rozhovorů není nikdy dost, připravili jsme pro vás také rozhovor s choreografkou Lenkou Vinickou.
Inspiraci pro podzimní nákupy hledejte ve stejnojmenné rubrice. Pokud se chcete o módních trendech dozvědět ještě více, začtěte se do článku Móda je, když... od Svatavy Vynal, naší dopisovatelky z Milána. Samozřejmě jsme nezapomněli na pozvánku na srpnové veletrhy módy Styl a Kabo, k níž vám jako přídavek přinášíme seznámení s kolekcemi devíti návrhářů nominovaných na srpnový titul Top Styl Designer.


Petra Samsonová
 Přidejte k článku první komentář >> 
Časopis:
Reklama:

Novinky:
Ariana Neumann
Pod svícnem tma. Hledání příběhu mého otce
Argo
Ariana Neumann se narodila v sedmdesátých letech dvacátého století ve Venezuele – zde se začíná odvíjet i děj její knihy – v rodině úspěšného průmyslníka. V době jejího dospívání pro ni byl otec ztělesněním úspěchu a síly. Jeho ovšem pronásledovaly noční můry a probouzel se hlasitým křikem v jazyce, jejž nikdo nepoznával a ani mu nerozuměl. Otec o své minulosti nikdy nehovořil. Jednoho dne našla Ariana starý doklad totožnosti s otcovou dávnou fotografií, ale zcela neznámým jménem. V autorčině pátrání byl onen doklad prvním vodítkem, dalším se stala krabice, kterou zdědila v roce 2001 po otcově smrti. Krabice obsahovala válečné dokumenty, které konečně otevřely dveře ke skutečné minulosti Arianina otce.
Reklama:

Odběr zpráv:
Chcete odebírat zprávy? Registrace


Copyright © 2005–2020 Radek Holík
Google+